Leto


Výživa vlasov a vlasovej pokožky v lete je nevyhnutnosťou každého človeka. Počas horúcich letných dní sa nám pokožka hlavy vysúša rovnako ako vlasy, a preto je dôležité poskytnúť im potrebnú hydratáciu. Na to vám najlepšie poslúži vlasový olej makadam. Tento olej je lisovaný za studena z makadamových orechov, preto poskytuje tú najlepšiu hydratáciu. Olej sa môže použiť dvoma spôsobmi. Na hydratáciu vlasovej pokožky, ktorá má tendenciu mastiť sa nanášame olej na vlhkú vlasovú pokožku a do dĺžok vlasov. Olej pri korienkoch vlasov dobre vmasírujeme do pokožky a následne vlasy dobre umyjeme šampónom aby nezostali mastné. Ak máte vlasy suché či poškodené malé množstvo oleja vmasírujeme do vlhkých končekov vlasov a nechajte prirodzene uschnúť.

Kabelkovou nutnosťou každej ženy je určite ružová voda. Naše balenie s jemným rozprašovačom zabezpečuje rýchle osvieženie pleti bez zbytočného zaťaženia kedykoľvek počas dňa. Stačí strieknuť na tvár podľa potreby. Ružová voda hydratuje, osviežuje, upokojuje a navyše krásne voní. Je vhodná pre všetky typy pleti.


Rovnakou nutnosťou nie len žien je deodorant. Nami použitá kombinácia prírodných olejov z levandule a citrusov zabezpečujú sviežosť, jedlá sóda zabezpečí čistotu podpazušia bez baktérií a nepríjemného zápachu navyše pôsobí upokojujúco aj pre citlivé podpazušie.

Ďalším letným pomocníkom je jednoznačne náš olej po opaľovaní v zložení panenskýoch olejov, ktoré pokožku po opaľovaní hydratujú, regenerujú a navyše pôsobia aromaterapeuticky. Dôležité však je nanášať tento olej na vlhkú pokožku aby zostala krásne hydratovaná, jemná a vláčna, ideálne použiť po sprchovaní.

 


Leto je pre niektorých z nás často obdobím silných alergií. Preto sme sa rozhodli namiešať Vám vonný olej, ktorý napomáha lepšiemu dýchaniu, dezinfekcii dýchacích ciest navyše pôsobia protizápalovo. Prírodný esenciálny olej proti alergii obsahuje eukalyptus, levanduľu, mätu piepornú, citrón a kajeput. Najvhodnejšie je použiť olej do aromalampy alebo difúzera. Môžete ho však použiť aj do roztoku s octom a vodou a rozstriekať po domácnosti alebo ho rozmiešať v malom množstve kokosového alebo olivového oleja a potrieť ním postihnuté miesto po bodnutí hmyzom, či na alergické vyrážky.