Čokoláda horká s pepermitovou náplňou 100g Vivani

Kód: 4044889001051 Čokolády

  • 3,76 €ks
nedostupné
Popis produktu

Bio horká čokoláda Vivani s mätovou náplňou 100 g obsahuje 68% kakaa, je zjemnená rozpusteným maslom s cukornou bielou náplňou s mätovým éterickým olejom. Neobsahuje žiadne iné tuky než kakaový a mliečny ani žiadne arómy. Výborná čokolády v štýle After Eight osvieži po jedle aj kedykoľvek počas dňa. Skvele sa hodí k popoludňajšej šálke čaju.

Čokolády značky Vivani sú vyrábané nemeckou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha, ktorá vyrába čokolády už viac ako jedno storcie. Tradícia a skúsenosť spolu s najlepšími bio surovinami, moderným vybavením a starostlivou kontrolou sú zárukou vysokej kvality.

Zloženie: prírodný trstinový cukor, kakaová hmota, kakaový prášok, kakaové maslo, maslový tuk, glukózový sirup, mätový olej Všetky suroviny sú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy orechov.

Nutričné hodnoty na 100g: Energia 2030 kJ / 485 kcal, Tuk 21,9 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 13,8 g, Sacharidy 62,9 g, z toho cukry 55,5 g, Bielkoviny 5,1 g, Soľ 0,01g.Spôsob použitia

TIP: Čokoláda chutí najlepšie zmrazená alebo chladená v chladničke.


Krajina pôvodu

Nemecko.
Výrobca
Vivani
Spôsob použitia

TIP: Čokoláda chutí najlepšie zmrazená alebo chladená v chladničke.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.