Čokoláda horká Višňa BIO vegan - 35g Vivani

Kód: 4044889002522nedostupné

2,05 €

Popis produktu

Tyčinka z pravej horkej čokolády, ochutená kúskami sušených nesladených višní, neobsahuje mlieko a je vhodná aj pre vegánov. Čokoládová tyčinka od nemeckého rodinného výrobcu Ludwiga Weinricha je výbornou pochúťkou pre osladenie všedných dní. 

Tyčinka je sladená len prírodným trstinovým cukrom. Je vyrobená zo surovín z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a je v bio kvalite. Na výrobu boli použité druhy kakaových bôbov v špičkovej kvalite. Všetky ďalšie zložky v tyčinke sú prírodného pôvodu. Vo výrobku sa nenachádzajú žiadne geneticky modifikované zložky (GMO). Suroviny aj čokoládová hmota sú spracované tradičným spôsobom – dlhé mletie a dlhé konšovanie.

Zloženie: Kakaová hmota, prírodný trstinový cukor, kakaové maslo, kúsky višní 3,5%. Všetky suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a sú v bio kvalite.

Alergény: Môže obsahovať stopy škrupinových plodov, mlieka a lepku.

Obsah kakaovej sušiny minimálne 62%.

NUTRIČNÉ HODNOTY NA 100 G:

energetická hodnota: 2415 kJ / 582 kcal

bielkoviny: 4.9 g,

sacharidy: 41.4 g, z toho cukry: 37.7 g,

tuky: 42.4 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 26.7 g,

soľ: 0.01 g


Krajina pôvodu

Nemecko.Výrobca
Vivani
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.