Cvikla chipsy 60 g

Kód: 8588007376028

  • 4,10 €ks
nedostupné

Popis produktu

Cvikla, jedna z najžiadanejších potravín práve tým, že obsahuje veľa železa odstraňuje chudokrvnosť, zároveň pomáha telu železo vstrebať, vďaka čomu sa zlepšuje cirkulácia krvi a červených krviniek.

Cvikla znižuje krvný tlak, rozhýbe vám metabolizmus a zlepší trávenie a metabolizmus. Ak jete tučné jedlá, stimuluje ich spracovanie. Navyše, množstvo vlákniny spolu s proteínmi a karbohydrátmi pomáha pri chudnutí, lebo zasýti žalúdok s použitím minima kalórií. Pre budúce mamičky je cvikla ideálna zelenina. Obsah kyseliny listovej v nej je nevyhnutný pre správny vývin miechy bábätka.
Táto zázračná tmavočervená zelenina obsahuje aj antioxidanty a fenoly, ktoré odstraňujú voľné radikály z vášho tela, chránia DNA a bunky. Z toho profituje najmä pleť – starne pomalšie. Cvikla redukuje spotrebu kyslíka pre svaly, takže počas cvičenia ho telo potrebuje menej a vy budete mať viac energie. Starším ľuďom zasa pomáha zachovávať funkciu mozgu.

Neváhajte a nahraďte nezdravé chipsy touto zeleninovou variantou plnou vitamínov a živín potrebných pre správne fungovanie tela a organizmu ako celku.

Čo robí vákuovo fritovanú zeleninu takou neodolateľnou?
Je to nový spôsob úpravy zeleniny a ovocia, vďaka ktorému sa "uchrumkavia" pri nižšej teplote. Sú síce fritované, ale nie tak, ako sme zvyknutí - nízka teplota zabezpečí, že zelenina zostane bez karcinogénov a olej do nej neprenikne. Vákuum sa postará o úžasnú chrumkavosť. Vitamíny, minerály a najmä vláknina zostanú a vy si môžete vychutnávať zdravé chrumkanie.

Výživové údaje na 100g
Energia 1670 kJ/400 kcal
Tuky 15g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,6g
Sacharidy 51g z toho cukry 50g
Vláknina 18g
Bielkoviny 5,6g
Soľ 0,36g

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred prístupom priamych slnečných lúčov.
Minimálna doba trvanlivosti je uvedená na vrchnej strane obalu.


Krajina pôvodu

Slovensko.Výrobca
VERDURE
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.