Múka mandlová jemne mletá 500 g Natural

Kód: 8595617903902 Múka

  • 9,76 €ks
nedostupné
Popis produktu

Mandľová múka sa vyrába z najemno rozomletých mandlí. Môžete nahradiť časť klasickej múky alebo použiť len múku mandlľvú. Pokrmy tak trochu ozdravíte, odľahčíte a dodáte im vyšší výživnou hodnotu. Z mandľové múky sa vyrábajú preslávené makrónky, môžete s ňou však ozvláštniť akékoľvek dezerty. Umixujete z nej aj mandľové mlieko alebo pripravíte domáci marcipán. Na mandľovú múku nedajú dopustiť tiež paleo nadšenci nebo celiaci, ktorí na nej oceňujú jej prirodzenú bezlepkovosť. Mandľová múka je vhodná pre všetkých, ktorí chcú ozvláštniť svoj jedálniček novou surovinou s multifunkčným využitím a zaujímajú sa o zdravé stravovanie.

Zloženie: mletá múka z lúpaných MANDLÍ

Nutričné hodnoty
Energetická hodnota     2508kJ/607kcal
Tuky                53,01g   z toho nasýtené mastné kyseliny     5,08g
Sacharidy     3,90g   z toho cukry     3,50g
Vláknina        0g
Bielkoviny     22,34g
Soľ                   0,027g


Spôsob použitia

Mandľovú múku používame hlavne pri pečení, do tort a cukroviniek, do krémov, dezertov, môžeme z nej vyrábať aj mandľové mlieko a domáci marcipán, makrónky. Múka je vhodná pre sladké pečenie a cukrársku výrobu.Výrobca
Spôsob použitia

Mandľovú múku používame hlavne pri pečení, do tort a cukroviniek, do krémov, dezertov, môžeme z nej vyrábať aj mandľové mlieko a domáci marcipán, makrónky. Múka je vhodná pre sladké pečenie a cukrársku výrobu.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.