Nápoj ryžový kalcium 1 L BIO THE BRIDGE

Kód: 8019428006008nedostupné

2,94 €

Popis produktu

Nápoj ryžový kalcium BIO THE BRIDGE je vhodný ako rastlinná alternatíva živočíšneho mlieka. Nápoj môžete použiť všade tam, kde by ste normálne využili kravské mlieko. Je vhodný pre vegánov aj alergikov na laktózu či lepok.

Ryžový nápoj možno použiť ako bežné mlieko. Pri spracovaní sa chová rovnako ako základný sójový nápoj. Hodí sa predovšetkým do teplej kuchyne pretože nie je nijak ochutený. Používať ho môžete ako klasické mlieko, po zahriatí sa jeho chuť nezmení. V chladničke ho môžete nechať otvorené až 5 dní. Pred použitím je dobré ho pretrepať.

Zloženie: Pramenitá voda, talianska ryža* 17 %, slnečnicový* olej, olej z požltu farbiarského*, morské riasy (Lithothamnium calcareum 0,4 %), jedlá morská soľ.

*produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Produkt bol tepelne spracovaný UHT technológií.

Skladovanie: uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 4-5 dní.

Výživové údaje na 100 ml: Energetická hodnota 251 kJ / 59 kcal, Tuky 1,2 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g, Sacharidy: 12,0 g z toho cukry: 6,6 g, Bielkoviny: 0,5 g, Soľ: 0,1 g.


Krajina pôvodu

Taliansko.Výrobca
The Bridge
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.