O nás

Prírodná kozmetika Ťuli a Ťuli sa vyrába v rodinnom kruhu od roku 2015 a za jej vznikom stojí dnes už trojročný Matej, ktorého zdravotné problémy priviedli jeho mamu k myšlienke vyrábať prírodnú kozmetiku. Keď mal iba tri mesiace, prejavil sa u neho silný atopický ekzém a všetky návštevy kožných lekárov sa končili predpisom kortikoidných liečiv. Z prirodzenej túžby mamy - Lenky Špaldovej vyliečiť syna prírodnou cestou sa vykľula vášeň pre prírodnú kozmetiku, ktorá okrem svojich čistiacich účinkov bude tiež hojiť, regenerovať a vyživovať pokožku. Lenka zbierala a vyvíjala receptúry vychádzajúce z prírodných surovín a vyvinula ich do súčasnej podoby.

Vďaka Lenkinmu starostlivému výberu ingrediencií a postupov a za pomoci celej jej rodiny dnes pod značkou Ťuli a Ťuli nájdete zbierku 35 produktov poskytujúcich starostlivosť o celé telo, ktoré sú balené v krásnych a ekologických sklenených obaloch.

Sme nesmierne hrdí na to, že naša kozmetika Ťuli a Ťuli nepotrebuje vo svojom zložení parabény, sulfáty, farbivá ani syntetické konzervanty, ktoré napriek škodlivosti na organizmus zvíťazili nad silou prírody v kozmetickom priemysle. Starostlivý výber ingrediencií z prírodných zdrojov našim produktom dokázal zaistiť dvojročnú záruku trvanlivosti a po ich otvorení 6-12 mesiacov.

Používame len tie najkvalitnejšie suroviny z celého sveta a nešetríme na nich. Ak je možné kvalitnú surovinu zohnať v BIO kvalite, tak ju používame.

Objavili sme obrovskú silu rastlinných olejov, masiel, liečivých solí, včelích produktov a 100 % prírodných silíc, ktoré sú zdrojom nespočetného množstva vitamínov a minerálov potrebných pre výživu organizmu.

Z prírody vyrábame všetky naše suroviny, no na druhej strane sa ju snažíme šetriť. Preto naše produkty balíme do skla s dreveným alebo skleneným uzáverom. Vďaka recyklovateľným obalom tak produkujeme minimum odpadu.

Nechajte svoje telo rozmaznať našimi produktami, ktoré vznikli z lásky k životu a prírode.