Olivový olej v spreji Extra virgin 250ml

Kód: 8594023201633skladom

7,96 €

Popis produktu

Použitím olejových sprejov docielite kontrolované nízke dávkovanie oleja pri príprave pokrmov. Nahradzujú a urýchlia tradičné vymazávanie pečiacich foriem a plechov. Aplikácia je veľmi jednoduchá a sprejom docielite ideálne pokrytie rovných aj veľmi členitých plôch (foriem) za použitia minima oleja. Použitím tohto výrobku zabránite pripečeniu aj panvici, grilu, konvektomatu, či hrncu.


Zloženie

100% olivový olej extra virgin (výberová akosť olivového oleja získaného priamo z olív iba mechanickými postupmi)Spôsob použitia

varenie, pečenie, grilovanie, na zeleninové šaláty, ryby, mäsa, cestoviny.


Ideálne je na prípravu palaciniek nie lievancov. Spreje ocenia ako ľudia, ktorí si príjem oleja strážia zo zdravotných dôvodov, tak aj športovci a zákazníci, ktorí preferujú zdravý životný štýl. Jednoduchú aplikáciu s perfektnými výsledkami vítajú aj kuchári a cukrári. Svoje miesto si nachádza aj u bežných spotrebiteľov v domácnostiach.Výživové hodnoty
Výživové údaje na 100ml
Energetická hodnota 3389 kJ/ 824 kcal
Tuky 13,7 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
- z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0 g

Spôsob použitia

varenie, pečenie, grilovanie, na zeleninové šaláty, ryby, mäsa, cestoviny.


Ideálne je na prípravu palaciniek nie lievancov. Spreje ocenia ako ľudia, ktorí si príjem oleja strážia zo zdravotných dôvodov, tak aj športovci a zákazníci, ktorí preferujú zdravý životný štýl. Jednoduchú aplikáciu s perfektnými výsledkami vítajú aj kuchári a cukrári. Svoje miesto si nachádza aj u bežných spotrebiteľov v domácnostiach.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.