Prírodná masť na menštruačné bolesti

Kód: 032344 Liečivé masti

Objem 100 ml
  • 12,60 €ks
skladom
Popis produktu

Prírodná liečivá masť na zmiernenie menštruačných kŕčov a bolestí. Obsahuje iba najkvalitnejšie rastlinné oleje a 100% esenciálne oleje Majoránka, Eukalyptus, Levanduľa, Zázvor a Šalvia muškátová, ktoré majú vynikajúce terapeutické účinky. Sú analgetické, antismazmodické, podporujú krvný obeh a prekrvenie maternice, sú upokojujúce a mierne sedatívne. Naša masť je užitočná aj pred začiatkom menštruácie, zmierňuje stres a úzkosť, ktoré sa vyskytujú počas PMS.

Esenciálny olej z majoránky

Olej z majoránky, ktorý je známy svojou schopnosťou rozširovať krvné cievy v tele, má tiež analgetické vlastnosti. Olej uvoľňuje svaly, zvyšuje prietok krvi v cievach, znižuje krvný tlak, čím potláča zápal maternice. Analgetické vlastnosti zároveň poskytujú úľavu od bolesti.

Esenciálny olej z Eukalyptu Australiana 

Eukalyptový olej má antibakteriálne a dekongesívne vlastnosti, ktoré sú užitočné pri menštruácii a rovnako aj pri problémoch s hornými dýchacími cestami v dôsledku prechladnutia a chrípky. Okrem toho tento esenciálny olej posilňuje imunitu, je analgetikum a obsahuje protizápalové látky, ktoré pomáhajú zmierňovať príznaky spojené s PMS.

Levanduľový esenciálny olej 

Levanduľový olej má účinné protizápalové vlastnosti, ktoré vedú k lepšiemu prietoku krvi v tele a nižšiemu počtu kŕčov. Je tiež účinný pri liečbe migrény, upokojuje úzkosť a pomáha zmierňovať bolestivú menštruáciu. Levanduľový olej má navyše psychologický vplyv na náladovosť spojenú s úzkosťou počas Vášho obdobia.

Zázvorový esenciálny olej 

Zázvorový olej zlepšuje prietok krvi a krvný obeh a je jedným z najúčinnejších domácich liečiv na menštruačné bolesti. Má analgetický charakter, zmierňuje menštruačné kŕče a vďaka látke zvanej Zingibai má silné protizápalové vlastnosti.

Esenciálny olej zo Šalvie muškátovej 

Účinky oleja zo šalvie sú obzvlášť účinné pri regulácii menštruačného cyklu. Dokonca je známe, že tento esenciálny olej pomáha zmierňovať príznaky menopauzy.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa aplikácii v okolí očí a na citlivých miestach. Nepoužívajte u detí.


Spôsob použitia

Masáž podbruška zlepšuje cirkuláciu krvi, potláča stres a zmierňuje napätie svalov. S masážou treba začať niekoľko dní pred začiatkom menštruácie. 

Masť na menštruačné kŕče vmasírujte do brušnej oblasti po dobu 10 minút na zmiernenie bolestí a krvácania.
Výrobca
Ťuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o.,
Duklianskych hrdinov 381/3, 901 01 Malacky.
Spôsob použitia

Masáž podbruška zlepšuje cirkuláciu krvi, potláča stres a zmierňuje napätie svalov. S masážou treba začať niekoľko dní pred začiatkom menštruácie. 

Masť na menštruačné kŕče vmasírujte do brušnej oblasti po dobu 10 minút na zmiernenie bolestí a krvácania.


Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.