Leto pokračuje a my pre vás máme ďalšie tipy, ako si zabezpečiť dokonalú ochranu kože (nielen) v letných mesiacoch. V predchádzajúcich častiach sme sa venovali ochrane pokožky ešte pred tým, než ju vystavíme priamemu slnečnému žiareniu.

Čítaj viac

UV filter nie je všetko. Všetci vieme, že opaľovacie krémy predstavujú základnú letnú výbavu takmer každej kabelky, no určite nejde o všemožný prostriedok na vysporiadanie sa s pálivým slnkom a jeho krátkymi vlnami UV žiarenia.

Čítaj viac


Naše prírodné balzamy na pery sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, ktoré poskytujú rovnako kvalitný účinok. Sú balené v malých a veľmi praktických sklených nádobkách čo poskytuje dobrú skladnosť a ochranu pred znehodnotením výrobku.

Čítaj viac

Naše telo pred vonkajšími vplyvmi ochraňuje pokožka, ktorá je najväčším orgánom ľudského tela. O to viac jej na dôležitosti pridáva fakt, že je akousi vstupnou bránou celého tela. Reguluje prísun a vylučovanie veľkého množstva látok v tele a jej správne fungovanie je zabezpečené vtedy, ak jej povrchová vrstva obsahuje dostatočné množstvo vody.

Čítaj viac

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.