Prírodná kozmetika Ťuli A Ťuli sa vyrába v rodinnom kruhu od roku 2015 a za jej vznikom stojí dnes už šesťročný Matej, ktorého zdravotné problémy priviedli jeho mamičku k myšlienke vyrábať prírodnú kozmetiku.

Keď mal iba tri mesiace, prejavil sa u neho silný atopický ekzém a všetky návštevy kožných lekárov sa končili predpisom kortikoidných liečiv. Z prirodzenej túžby mamy - Lenky Petrovičovej vyliečiť syna prírodnou cestou sa vykľula vášeň pre prírodnú kozmetiku, ktorá okrem svojich čistiacich účinkov bude tiež hojiť, regenerovať a vyživovať pokožku.

Lenka zbierala a vyvíjala receptúry vychádzajúce z prírodných surovín a vyvinula ich do súčasnej podoby.

60 produktov

Pre starostlivosť o celé telo

Vďaka Lenkinmu starostlivému výberu ingrediencií a postupov a za pomoci celej jej rodiny dnes pod značkou Ťuli A Ťuli nájdete produkty poskytujúce starostlivosť o celé telo, ktoré sú balené v krásnych a ekologických sklenených obaloch.

100%

Prírodné esenciálne oleje

Objavili sme obrovskú silu esenciálnych olejov, rastlinných masiel, liečivých solí, včelích produktov, ktoré sú zdrojom nespočetného množstva vitamínov a minerálov potrebných pre výživu organizmu.

Sila prírody

Starostlivý výber ingrediencií

Ťuli A Ťuli nepotrebuje vo svojom zložení parabény, sulfáty, farbivá ani syntetické konzervanty. Starostlivý výber ingrediencií z prírodných zdrojov našim produktom dokázal zaistiť dvojročnú záruku.