Prírodná kozmetika Ťuli A Ťuli sa vyrába v rodinnom kruhu od roku 2015 a za jej vznikom stojí dnes už šesťročný Matej, ktorého zdravotné problémy priviedli jeho mamičku k myšlienke vyrábať prírodnú kozmetiku.

Keď mal iba tri mesiace, prejavil sa u neho silný atopický ekzém a všetky návštevy kožných lekárov sa končili predpisom kortikoidných liečiv. Z prirodzenej túžby mamy - Lenky Petrovičovej vyliečiť syna prírodnou cestou sa vykľula vášeň pre prírodnú kozmetiku, ktorá okrem svojich čistiacich účinkov bude tiež hojiť, regenerovať a vyživovať pokožku.

Lenka zbierala a vyvíjala receptúry vychádzajúce z prírodných surovín a vyvinula ich do súčasnej podoby.

60 produktov

Pre starostlivosť o celé telo

Vďaka Lenkinmu starostlivému výberu ingrediencií a postupov a za pomoci celej jej rodiny dnes pod značkou Ťuli A Ťuli nájdete produkty poskytujúce starostlivosť o celé telo, ktoré sú balené v krásnych a ekologických sklenených obaloch.

100%

Prírodné esenciálne oleje

Objavili sme obrovskú silu esenciálnych olejov, rastlinných masiel, liečivých solí, včelích produktov, ktoré sú zdrojom nespočetného množstva vitamínov a minerálov potrebných pre výživu organizmu.

Sila prírody

Starostlivý výber ingrediencií

Ťuli A Ťuli nepotrebuje vo svojom zložení parabény, sulfáty, farbivá ani syntetické konzervanty. Starostlivý výber ingrediencií z prírodných zdrojov našim produktom dokázal zaistiť dvojročnú záruku.

Vratné sklenené obaly

Naša Zem nie je na jedno použitie. A naše sklenené obaly tiež nie.

Našou filozofiou je ekologická výroba, tak aby sme zbytočne nezaťažovali našu planétu plastom. Všetky naše sklenené obaly sú zálohové,  tak aby sme ich mohli opätovne použiť.