UV filter nie je všetko. Všetci vieme, že opaľovacie krémy predstavujú základnú letnú výbavu takmer každej kabelky, no určite nejde o všemožný prostriedok na vysporiadanie sa s pálivým slnkom a jeho krátkymi vlnami UV žiarenia.

Čítaj viac


Naše prírodné balzamy na pery sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, ktoré poskytujú rovnako kvalitný účinok. Sú balené v malých a veľmi praktických sklených nádobkách čo poskytuje dobrú skladnosť a ochranu pred znehodnotením výrobku.

Čítaj viac

Naše telo pred vonkajšími vplyvmi ochraňuje pokožka, ktorá je najväčším orgánom ľudského tela. O to viac jej na dôležitosti pridáva fakt, že je akousi vstupnou bránou celého tela. Reguluje prísun a vylučovanie veľkého množstva látok v tele a jej správne fungovanie je zabezpečené vtedy, ak jej povrchová vrstva obsahuje dostatočné množstvo vody.

Čítaj viac

Toto najteplejšie ročné obdobie je časom, kedy si všetci užívame slnko, vodu a relax po celoročnom pracovnom vyťažení. Je to ale zároveň obdobie, kedy telo vystavujeme vplyvom intenzívneho slnečného žiarenia, vody a vetra viac, ako kedykoľvek počas roka. Ako zabezpečiť, aby ste v lete nevyčerpali pokožku a vlasy pôsobením horúcich živlov? Ťuli a Ťuli majú pre vás niekoľko tipov, ako sa v lete postarať o svoje telo.

Čítaj viac

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.