Expedícia objednávok počas sviatkov a začiatkom roka 2019   Zobraziť informácie

Na telo a pleť


Náš organizmus denne vystavujeme živlom, ktoré namáhajú pokožku. Slnko, vietor, voda, make-up, to všetko neustále pôsobí na telo a výsledkom môže byť vyschnutá, popraskaná, či inak stresovaná pokožka.

My v Ťuli a Ťuli milujeme zdravú a hebkú pokožku, a práve preto sme na ňu mysleli aj pri vývoji produktov. Prírodné pleťové krémy, ktoré nájdete medzi našim sortimentom, sú doslova preplnené výživnými látkami. Obsahujú zložky, ako napríklad olej z marhuľových jadier, ružovú vodu, ktorá dokonale dezinfikuje a čistí pleť, aloe vera, organické bambucké maslo, či organický kokosový olej.

Naopak to, čo by ste tam hľadali márne, sú syntetické konzervanty, ktoré sme nahradili tými organickými. Vďaka tomu si teraz môžete vybrať z ponuky zvláčňujúcich prírodných pleťových krémov, obohatených o starostlivo vybrané vône prírodných silíc, ktoré pohladia Vaše zmysly a zaútočia na Vaše bunky svojou ozdravujúcou aromatickou silou.

Okrem toho máme zaujímavý výber prírodných telových masiel a pílingov , ktoré vďaka jednoduchým receptúram patria medzi najčistejšie alternatívy ku pleťovým krémom. Ich sila zväčša spočíva v jednej účinnej surovine, ktorá v produkte dominuje, resp. tieto maslá tvorí iba jediná zložka. Nachádza sa tu mandľové maslo, telové maslo kakao - kokos s kakaovým maslom a kokosovým olejom, prírodný telový peeling s argánovým olejom a soľou z mŕtveho mora , a ďalej prírodný telový píling malina s kokosovým olejom, malinovými jadierkami, epsomskou a soľou z mŕtveho mora. 

Prírodné sprchové gély v našej ponuke takisto predstavujú prírodou nasiaknuté produkty, ktoré príjemným spôsobom odstránia nečistoty, bohato vyživia Vašu pokožku o vitamíny a dodajú jej pocit sviežosti.
Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.