Pre deti a mamičky

Aj my sme si tým prešli a odvtedy tým žijeme naplno. Čakanie na prírastok do rodiny, najútlejšie obdobie v živote bábätka, maličké a zároveň obrovské prvé kroky. Tehotenstvo a materstvo prinášajú jednu unikátnu chvíľu za druhou a vlastne nič už nie je také, ako predtým. Veľmi dobre o tom vieme a tie naše ratolesti si užívame naplno.

Dá sa povedať, že keby nebolo ich, nevznikla by ani myšlienka vyrábať zdravú a liečivú kozmetiku Ťuli a Ťuli. Práve vďaka nášmu synovi sme sa statočne pustili hľadať receptúry na výrobky, s pomocou ktorých by bola jeho pokožka stále jemná, celistvá a plná výživných látok. Na druhej strane sme hľadali riešenia, ako sa vysporiadať s nástrahami, ktoré dokážu komplikovať život tehotných a kojacich mamičiek, ako napríklad popraskané bradavky, či strie. Dnes môžeme s istotou povedať, že poskytujeme mamičkám a tým najmenším takú starostlivosť o pokožku, ktorá by dokázala zamedziť vzniku, alebo zmierniť dosah problémov spojených s tehotenstvom, kojením, nosením plienok, či všeobecne citlivou detskou pokožkou.

V tejto sekcii sa nachádzajú naše najúčinnejšie a najúspešnejšie prírodné kozmetické produkty pre deti a mamičky. Čaká tu na Vás prírodný detský olej po kúpaní, prírodný detský olej na zadoček, avokádový olej pre tehotné, detská olejová emulzia na kúpanie, či obzvlášť účinný prírodný balzam na bradavky.

 

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom