Prírodný balzam na pery Mandľa - Škorica

 

Objem: 20 ml

Dostupnosť Skladom
€4,50
€3,75 bez DPH
   
Kategória Balzamy na pery
 

Balzam na pery zo 100% prírodných zložiek ošetruje a zároveň chráni jemnú pokožku pier pred vonkajšími vplyvmi.

Hlavnou zložkou balzamu je organický (BIO), vysoko kvalitný panenský mandľový olej bohatý na vitamíny A, E, B a D. Obsahuje minerály draslík, horčík a vápnik, pozostáva z množstva olejov, ktoré majú pozitívny účinok na pokožku. Kyselina olejová, ktorá je obsiahnutá v 86% mandľového oleja, preniká hlboko do pokožky a vytvára pocit jemnej kože. Kyselina linolová zvlhčuje pokožku a chráni ju pred UV žiarením.

Ďalšou zložkou prírodného balzamu na pery je BIO včelí vosk, ktorý sa už od nepamäti používal na liečbu kožných ochorení. Jeho antibakteriálne a protizápalové účinky spolu s množstvom vitamínu A, pôsobia na pokožku regeneratívne , ozdravujúco, podnecujú produkciu nových kožných buniek a udržiavajú kožu mladú a pružnú. Včelí vosk je priepustný pre vzduch, nezakrýva póry a má schopnosť absorbovať molekuly vody zo vzduchu. Pokožka môže dýchať a ostáva naďalej hydratovaná.

Balzam vás pohladí láskyplnou zimnou vianočnou náladou pre svoj obsah prírodnej silice škorica.

Zloženie: Organický (BIO) panenský mandľový olej lisovaný za studena, BIO včelí vosk, 100% prírodná silica škorica.

INGREDIENTS: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera alba, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil (Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Benzyl Benzoate, Linalool).

Výrobca: Ťuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o., Duklianskych hrdinov 381/3, 901 01 Malacky.