Prírodný odličovací olej Kokos

Kód: 027563 Odličovanie

Objem 100 ml
  • 7,36 €ks
nedostupné
Popis produktu

Prírodný odličovací olej na báze kokosového oleja, ktorý je obohatený o organickú ružovú vodu pôvodom zo svetoznámeho Údolia ruží v Bulharsku. Organický (BIO) extra panenský za studena lisovaný kokosový olej je pre nás špeciálne dovážaný zo Srí Lanky, je certifikovaný ako organický a je lisovaný pri teplotách pod 45 °C.

Kokosový olej má výborné antimikrobiálne účinky, pokožku zvlhčuje a hydratuje. Obsahuje mastné kyseliny ktoré udržiavajú pokožku čistú a zdravú. Nemení pH pokožky preto nespôsobuje dráždenie. Je vhodný na všetky typy pleti, zlepšuje zosieťovanie kolagénu v pokožke, pomáha zmenšiť jemné línie a vyhladzuje vrásky.

Pridaná ružová voda prináša nesporné výhody pre všetky typy pleti. Ukľudňuje a ochladzuje citlivú a podráždenú pokožku. Pokožku omladzuje, čistí, odmasťuje, zmäkčuje a zjemňuje. Zrelú pokožku oživuje a skrášľuje. Ružová voda je naplnená antioxidantmi a vitamínmi, preto pomáha zabrániť známkam starnutia a zároveň vyživuje kožu. Ružová voda má tiež prirodzené antiseptické, protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.


Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 °C.


Spôsob použitia

Naneste jemnú vrstvu na odličovací tampón a bežným spôsobom odstráňte makeup. Olej Vám po odlíčení rovno zdravo zhydratuje pokožku. Produkt je obľúbený aj u pánov ako prírodný balzam po holení. 


Zloženie

Organický (BIO) panenský kokosový olej lisovaný za studena, Organická ružová voda vyrobená destiláciou z ruže damaškovej.Výrobca
Ťuli a Ťuli- Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Cocos Nucifera Oil, Rosa Damascena Flower Distillate.


Spôsob použitia

Naneste jemnú vrstvu na odličovací tampón a bežným spôsobom odstráňte makeup. Olej Vám po odlíčení rovno zdravo zhydratuje pokožku. Produkt je obľúbený aj u pánov ako prírodný balzam po holení. 

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Bez alergénov

Zákazníci sa tiež zaujímali o produkty

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.