Heureka recenzie

98% zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní
(4.8) celková spokojnosť s obchodom
Recenzie obchodu na heureka.sk
Overený zákazník
14.6.2026
100%
Objednala som si misku ktorú dlhodobejšie nemali tak mi volal pan ktorý mi na základe mojich potrieb odporučil náhradu podľa môjho názoru aj lepšie ako ja sama hihihi ihneď poslali. Ja som takéto rýchle doručenie ešte asi nezažila. Ozaj odporúčam tento obchod všetkými 10timi. Už si ma ako zákazníka plne získali. Skúste tiež nebudete ľutovať.
Výborná komunikácia k zákazníkovej spokojnosti Rýchle dodanie
Overený zákazník
28.5.2026
100%
Dodanie rýchle a be problémov, ďakujem
Overený zákazník
21.5.2026
100%
rýchla komunikácia aj odoslanie
Overený zákazník
3.5.2026
100%
Uvitala by som moznost vyberu kurierskej spolocnosti Inak som s obchodom spokojna
Overený zákazník
29.4.2026
100%
Sirup je sladký odporucam
Overený zákazník
25.2.2026
100%
Rychle dourcenie Kvalitne oleje
Overený zákazník
29.1.2026
100%
Ako každý nákup, pohodlie domova a hlavne som hľadala produkty, ktoré som inde nenašla.
Overený zákazník
22.12.2025
100%
Vrelo doporučujem tento obchod aj ostatným a sám sa budem často a s dôverou vrcať a nakupovať.
Dobrá komunikácia s personálom obchodu.To čo som si objednal mi bolo doručené a naozaj bola veľmi krásna píšťaka...Rýchle dodanie.Moja spokojnosť s obchodom na 100%.A týmto zároveň sa im aj chcem poďakovať.
Tento obchod u mňa nemá žiadnu nevýhodu.
Overený zákazník
5.12.2025
90%
za mňa asi najlepšie balzamy na pery - od ingrediencií až po obal
Overený zákazník
19.11.2025
100%
Tovar mi prišiel na druhý deň.Spokojnosť
Overený zákazník
17.11.2025
100%
OK
Overený zákazník
8.11.2025
100%
Rychly, dobre ceny, aj komunikacia
Overený zákazník
4.11.2025
90%
Vždy balík príde v poriadku,som spokojná.
Overený zákazník
25.10.2025
100%
Veľmi pekný výrobok Krásne vonia po obchode Ťuli A Ťuli, v ktorom som ho prevzala. Veľký výber tovaru.
Overený zákazník
21.9.2025
80%
Predajca ma neupozornil, že jeden produkt mi nebude zaslaný, mohli napísať aspoň mail s ospravedlnením, bola zaslaná iba faktúra kde som zistila že v nej už daný produkt nieje zahrnutý a bola mi vrátená časť peňazí, kde mi nakoniec zahrnuli aj poštovné, ktoré bolo pôvodne zadarmo nad určitú čiastku. Mohlo sa to vyriešiť tak, že by som si vybrala iný produkt miesto toho, co mi neposlali, keby mi dali vedieť