Mastencová Aróma Lampa 8cm - Trojitý Mesiac Pentagon

Mastencová Aróma Lampa 8cm s názvom "Trojitý Mesiac Pentagon" je majstrovský kúsok, ktorý spojuje krásu a funkcionalitu. Táto unikátna aróma lampa nie je len osvetlením vášho priestoru, ale aj nástrojom na šírenie príjemných vôní. Jej dizajn, inšpirovaný trojitým mesiacom v pentagóne, pridáva do vášho interiéru špeciálny dotyk mystiky. Vytvorte si atmosféru pohody a zmyselnosti pomocou tejto štýlovej aróma lampy, ktorá nesie jedinečný energetický príbeh v sebe. Pre skutočné umocnenie zážitku odporúčame doplniť tieto lampy esenciálnymi olejmi , vonnými olejmi , vonnými voskami alebo vonnými granulami. Kombinácia vonných olejov a jemného vanutia kadidla vytvára zmyslovú cestu. Upozornenie: Uistite sa, že v nádobe nad horákom je dostatok vody a aróma lampu vždy položte na žiaruvzdornú podložku.

Kód: 5056368329159 Mastencové Aróma Lampyks
Skladom do 3 dní

Skladom do 3 dní

10,80 €

Popis produktu

Mastencová Aróma Lampa 8cm s názvom "Trojitý Mesiac Pentagon" je majstrovský kúsok, ktorý spojuje krásu a funkcionalitu. Táto unikátna aróma lampa nie je len osvetlením vášho priestoru, ale aj nástrojom na šírenie príjemných vôní. Jej dizajn, inšpirovaný trojitým mesiacom v pentagóne, pridáva do vášho interiéru špeciálny dotyk mystiky. Vytvorte si atmosféru pohody a zmyselnosti pomocou tejto štýlovej aróma lampy, ktorá nesie jedinečný energetický príbeh v sebe.

Pre skutočné umocnenie zážitku odporúčame doplniť tieto lampy esenciálnymi olejmi , vonnými olejmi , vonnými voskami alebo vonnými granulami. Kombinácia vonných olejov a jemného vanutia kadidla vytvára zmyslovú cestu.

Upozornenie: Uistite sa, že v nádobe nad horákom je dostatok vody a aróma lampu vždy položte na žiaruvzdornú podložku.


Krajina pôvodu

India.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.