Prírodná detská kozmetika


Aj my sme si tým prešli a odvtedy tým žijeme naplno. Čakanie na prírastok do rodiny, najútlejšie obdobie v živote bábätka, maličké a zároveň obrovské prvé kroky. Tehotenstvo a materstvo prinášajú jednu unikátnu chvíľu za druhou a vlastne nič už nie je také, ako predtým. Veľmi dobre o tom vieme a tie naše ratolesti si užívame naplno. Zobraziť celý popis

Dá sa povedať, že keby nebolo ich, nevznikla by ani myšlienka vyrábať zdravú a prírodnú kozmetiku Ťuli A Ťuli. Práve vďaka nášmu synovi sme sa statočne pustili hľadať receptúry na výrobky, s pomocou ktorých by bola jeho pokožka stále jemná, celistvá a plná výživných látok. Dnes môžeme s istotou povedať, že poskytujeme  tým najmenším takú starostlivosť o pokožku, ktorá by dokázala zamedziť vzniku, alebo zmierniť dosah problémov spojených s nosením plienok, či všeobecne citlivou detskou pokožkou. Prírodná detská kozmetika dostala nakoniec po Matejkovi aj svoje meno: Matej Bublinka.

V tejto sekcii sa nachádzajú naše najúčinnejšie a najúspešnejšie prírodné kozmetické produkty pre deti pod značkou Matej Bublinka. Čaká tu na Vás prírodný detský olej po kúpaní a prírodný detský olej na zadoček.