Prírodná pleťová kozmetika


Prírodné pleťové krémy, ktoré nájdete v našom sortimente, sú doslova preplnené výživnými látkami. Obsahujú zložky, ako napríklad organický avokádový a olivový olej, ružovú vodu, ktorá dokonale dezinfikuje a čistí pleť, organické bambucké maslo, či organický kokosový olej. A samozrejme, že u nás nájdete aj odličovaciu emulziu, vyrobenú zo samých prírodných dobrôt pre pokožku. Zobraziť celý popis

Náš organizmus denne vystavujeme živlom, ktoré namáhajú pokožku. Slnko, vietor, voda, make-up, to všetko neustále pôsobí na telo a výsledkom môže byť suchá, popraskaná, či inak zaťažená pokožka.

My v Ťuli A Ťuli milujeme zdravú a hebkú pokožku, a práve preto sme na ňu mysleli aj pri vývoji produktov. Naša prírodná pleťová kozmetika záhŕňa pleťové krémy, pleťové vody, liečivé oleje a pílingy. 

Ale to, čo by ste tam hľadali márne, sú syntetické konzervanty, ktoré sme nahradili tými organickými. Vďaka tomu si teraz môžete vybrať z ponuky zvláčňujúcich prírodných pleťových krémov, obohatených o starostlivo vybrané vône prírodných silíc, ktoré pohladia Vaše zmysly a zapôsobia na Vaše bunky svojou ozdravujúcou aromatickou silicou.

Okrem toho máme zaujímavý výber prírodných telových masiel a pílingov, ktoré vďaka jednoduchým receptúram patria medzi najčistejšie alternatívy k pleťovým krémom.  Nachádzajú sa tu mandľové maslo, telové maslo kakao - kokos s kakaovým maslom a kokosovým olejom, prírodný telový píling s argánovým olejom a soľou z mŕtveho mora, a ďalej prírodný telový píling malina s kokosovým olejom, malinovými jadierkami, epsomskou soľou a soľou z mŕtveho mora. 

Prírodné sprchové gély v našej ponuke takisto predstavujú prírodou nasiaknuté produkty, ktoré príjemným spôsobom odstránia nečistoty, bohato vyživia Vašu pokožku o vitamíny a dodajú jej pocit sviežosti.