Prírodné dezodoranty


Stará múdrosť hovorí, že nie len mýliť sa, ale aj potiť sa je ľudské. Je to prirodzená súčasť našich biologických procesov a pomocou potu naše telo vyplavuje škodlivé látky. Akokoľvek však ide o prirodzený mechanizmus nášho tela, neradi sa potíme a snažíme sa tomu zabrániť. Keďže však neexistuje účinná prírodná metóda, ako zabrániť poteniu, vyvinuli sa antiperspiranty s obsahom kovov, Zobraziť celý popis

 ktoré upchávajú póry a takýmto spôsobom lokálne zabránia poteniu. Následky dlhodobého používania antiperspirantov, môžu nepríjemne ovplyvniť fungovanie potných žliaz a spôsobiť kožné problémy. Výhodnejšie a pre ľudské telo zdravšie je preto použiť prírodné dezodoranty.

V Ťuli A Ťuli poznáme spôsob, ako sa s potením vysporiadať, a to je účinne prekryť pachy a osviežiť pokožku. Preto v tejto sekcii nájdete jeden z našich najúspešnejších produktov - prírodný dezodorant citrus - levanduľa. Skrýva sa v ňom sladký nádych citrusových plodov, upokojujúcej levandule, bambuckého masla a kokosového oleja, ktoré osviežia Vaše telo na celý deň.
Prírodné deodoranty sa v súčastnsoti ukazujú ako jediná alternatíva k antiperspirantom. Neobsahujú žiadne syntetické vône, hliník ani iné kovy, parabény a iné syntetické látky.