Prírodná vlasová kozmetika


Naša prírodná vlasová kozmetika Vám prináša kompletnú starostlivosť o Vaše vlasy a pokožku hlavy. Vyrobili sme pre Vás poctivé prírodné šampóny, pri ktorých sa môžete tešiť na voňavý a bohatý penivý zážitok. Šampóny Ťuli A Ťuli sedia jednoducho na každý typ pokožky a vlasov. Zobraziť celý popis

Naša prírodná vlasová kozmetika Vám prináša kompletnú starostlivosť o Vaše vlasy a pokožku hlavy. Vyrobili sme pre Vás poctivé prírodné šampóny,pri ktorých sa môžete tešiť na voňavý a bohatý penivý zážitok. Šampóny Ťuli A Ťuli sedia jednoducho na každý typ pokožky a vlasov.

Okrem toho, že naše šampóny vyhovujú všetkým typom vlasov, obohatili sme ich o panthenol (provitamín B5), priamo ovplyvňujúci rast vlasov. Súčasťou zloženia je aj stavebná bielkovina phytokeratín (keratín, rohovina), ktorý patrí medzi základné stavebné zložky vlasov. Vďaka tomu naše šampóny nie len umývajú, ale tiež ošetrujú a zregenerujú suché, lámavé a poškodené vlasy. Ich používanie zdokonaľuje lesk a obnovuje pružnosť vlasov.

Okrem našich šampónov je veľmi obľúbený aj vlasový olej, ktorým je 100% panenský makadamový olej lisovaný za studena. Má vysokú vstrebateľnosť, a preto nemastí vlasy, ale naopak ich vyživí o vitamíny A, B a Enenasýtené mastné kyseliny, selén, zinok a prirodzený ochranný faktor 3 až 4.

Prírodná kozmetika na vlasy Ťuli A Ťuli neobsahuje žiadne parabény, sulfáty, silikóny a ani synteticky vyrobené penivé zložky a prísady. Všetko čisto rastlinného pôvodu.