Ajurvédsky čaj Original Tulsi Tea, Organic India, 25 vrecúšok

TULSI TEA ORIGINAL je čaj pripravený z troch druhov tulsi: Rama, Krishna a Vana. Je bohatý na antioxidanty a živiny. Dopĺňa vitalitu organizmu, posilňuje imunitný systém, podporuje odstraňovanie toxínov a zlepšuje spánok. Indikácie: Antioxidant, Dýchacie cesty, Obranyschopnosť, Oslabená imunita, Stres Neobsahuje kofeín Balenie: 25 vrecúšok Zloženie:Bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 64 %, bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 36 % Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne. Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.

Kód: 801541050505 Tulsi čajeks
skladom

skladom

6,90 €

Popis produktu

TULSI TEA ORIGINAL je čaj pripravený z troch druhov tulsi: Rama, Krishna a Vana.

Je bohatý na antioxidanty a živiny. Dopĺňa vitalitu organizmu, posilňuje imunitný systém, podporuje odstraňovanie toxínov a zlepšuje spánok.

Indikácie: Antioxidant, Dýchacie cesty, Obranyschopnosť, Oslabená imunita, Stres

Neobsahuje kofeín

Balenie: 25 vrecúšok


Zloženie:

Bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 64 %, bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 36 %


Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne.

Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.


Spôsob použitia

Použite 1 čajové vrecúško na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 3 minúty (najlepšie do 10 minút). Podľa chuti pridajte do čaju cukor alebo med.


Krajina pôvodu

India.Výrobca
Organic India
Spôsob použitia

Použite 1 čajové vrecúško na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 3 minúty (najlepšie do 10 minút). Podľa chuti pridajte do čaju cukor alebo med.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.