Ajurvédsky čaj Tulsi Brahmi, Organic India, 25 vrecúšok

Kód: 801541060436 Tulsi čajeks
nedostupné

nedostupné

6,30 €

Popis produktu

Čaj Tulsi Brahmi spojuje dve účinné byliny - Tulsi a Brahmi, používané v ajurvédskej medicíne. Brahmi poskytuje vitalitu, pomáha znižovať stres a pôsobí pozitívne pri emocionálnych výzvach, ako je strach a nedostatok koncentrácie. Zlepšuje pamäť a prispieva k mentálnej a emočnej rovnováhe. Tulsi, ako silný antioxidant, podporuje celkovú vitalitu a energetický potenciál organizmu. Tento čaj je bez kofeínu, čím je ideálnou voľbou pre podporu celkového pohody.

Brahmi je klasická ajurvédska bylina na udržanie energie, duševnej a emocionálnej rovnováhy, podporujúca pamäť, koncentráciu a duševnú rovnováhu.

Indikácie: Nedostatok koncentrácie, Podpora pamäte, Psychická nepohoda, Stres

Balenie: 25 vrecúšok


Zloženie:

Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 46,66 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 23,33 %, Brahmi – Pupočník ázijský (Centella asiatica) celá bylina 30 %


Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne.

Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.


Spôsob použitia

Použite 1 čajové vrecúško na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 3 minúty (najlepšie do 10 minút). Podľa chuti pridajte do čaju cukor alebo med. 


Krajina pôvodu

India.Výrobca
Organic India
Spôsob použitia

Použite 1 čajové vrecúško na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 3 minúty (najlepšie do 10 minút). Podľa chuti pridajte do čaju cukor alebo med. 

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.