Ajurvédsky čaj Tulsi s ružou a škoricou, 25 vrecúšok

Kód: 801541507726 Tulsi čajeks
Skladom do 3 dní

Skladom do 3 dní

6,90 €

Popis produktu

Základná organická bylina Indie adaptogénna Tulsi sa stretáva s organickou cejlónskou škoricou a upokojujúcou ružou. Cejlónska škorica zberaná z kôry vždyzelených stromov, je super potravinovou zložkou v tejto bylinnej infúzii, ktorá sa môže pochváliť antioxidačnými vlastnosťami a vlastnosťami regulujúcimi hladinu cukru v krvi. Aromatické lupene ruží ponúkajú protizápalové výhody a oživujú tento čaj. 

Balenie: 25 vrecúšokZloženie:

Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 31,80 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 17,82 %, vavrín pravý (Laurus nobilis) listy 18,36 %, škoricovník cejlónsky (Cinnamomum verum) kôra 17,08 %, ruža stolistá (Rosa centifolia) kvety 4,90 %, mäta pieporná (Mentha piperita) listy 3,74 %, kardamóm malabarský (Elettaria cardamomum) struk 2,24 %, rumanček kamilkový (Matricaria recutita) kvety 2,00 %, prírodná aróma ruže 2,06 %


Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne.

Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.


Spôsob použitia

Použite 1 čajové vrecúško na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 3 minúty (najlepšie do 10 minút). Podľa chuti pridajte do čaju cukor alebo med.


Krajina pôvodu

India.Výrobca
Organic India
Spôsob použitia

Použite 1 čajové vrecúško na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 3 minúty (najlepšie do 10 minút). Podľa chuti pridajte do čaju cukor alebo med.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.