Ajurvédsky čaj Tulsi Sladká ruža, sypaný, Bio India, 100g

Bohaté listy bylín Tulsi sú obohatené o jemné okvetné lístky pravých ruží. Ide o prírodne sladený čaj, stačí ho zaliať vriacou vodou a vychutnávať! Je to čaj, ktorý svojou prirodzenou sladkosťou dokáže potešiť aj diabetikov a je ideálny pre tých, ktorí držia nízkokalorickú diétu a nedajú dopustiť na cukor či sladkosti. Vystačí na 50 šálok Balenie: kovová uzatvárateľná dóza - Pomáha zmierniť stres a napomáha relaxácii - Pomáha udržiavať normálne trávenie a metabolizmus - Výkonný adaptogén - Pomáha posilňovať imunitu proti kašľu a prechladnutiu Zloženie:Rumanček kamilkový (Matricaria recutita) kvety 34,24 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 28,97 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 16,35 %, ruža stolistá (Rosa centifolia) okvetné listy 10,22 %, citrónová tráva (Cymbopogon citratus) listy 6,13 %, prírodná aróma ruže 4,09 % Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne. Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.

Kód: 801541505982 Tulsi čaje

Hmotnosť 100 g


ks
skladom

skladom

10,20 €

Popis produktu

Bohaté listy bylín Tulsi sú obohatené o jemné okvetné lístky pravých ruží. Ide o prírodne sladený čaj, stačí ho zaliať vriacou vodou a vychutnávať!

Je to čaj, ktorý svojou prirodzenou sladkosťou dokáže potešiť aj diabetikov a je ideálny pre tých, ktorí držia nízkokalorickú diétu a nedajú dopustiť na cukor či sladkosti.

Vystačí na 50 šálok

Balenie: kovová uzatvárateľná dóza


- Pomáha zmierniť stres a napomáha relaxácii

- Pomáha udržiavať normálne trávenie a metabolizmus

- Výkonný adaptogén

- Pomáha posilňovať imunitu proti kašľu a prechladnutiu


Zloženie:

Rumanček kamilkový (Matricaria recutita) kvety 34,24 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 28,97 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 16,35 %, ruža stolistá (Rosa centifolia) okvetné listy 10,22 %, citrónová tráva (Cymbopogon citratus) listy 6,13 %, prírodná aróma ruže 4,09 %


Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne.

Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.


Spôsob použitia

1 čajovú lyžičku čaju rozmiešať v 120 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 3-5 minút, preceďte a podávajte. Ak chcete, môžete osladiť podľa chuti. Po vychladnutí je dvojnásobne silný. Neodporúča sa piť s mliekom. Ako ľadový čaj v letných mesiacoch príjemne osvieži. Vhodný na pitie počas celého dňa, nakoľko neobsahuje kofeín.


Krajina pôvodu

India.Výrobca
Organic India
Spôsob použitia

1 čajovú lyžičku čaju rozmiešať v 120 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 3-5 minút, preceďte a podávajte. Ak chcete, môžete osladiť podľa chuti. Po vychladnutí je dvojnásobne silný. Neodporúča sa piť s mliekom. Ako ľadový čaj v letných mesiacoch príjemne osvieži. Vhodný na pitie počas celého dňa, nakoľko neobsahuje kofeín.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.