Ajurvédsky čaj Tulsi Zázvor, sypaný, Bio India, 100 g

Terapeutické vlastnosti kombinácie listov tulsi a zázvoru upokojujú a zahrievajú, posilňujú imunitný systém a zmierňujú stres. Tradične sa používa v ajurvédskej medicíne na aktiváciu elementu ohňa v tele, spaľovanie toxínov, zlepšenie trávenia, zmiernenie nevoľnosti, pálenia záhy a ranného nepohodlia. Čaj je ideálny do chladného, ​​vlhkého podnebia a počas chrípkových epidémií. Neobsahuje kofeín Vystačí na 50 šálok Balenie: kovová uzatvárateľná dóza Zloženie:Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 38,4 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 21,6 %, zázvor – ďumbier lekársky (Zingiber officinale) podzemok 40 % Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne. Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.

Kód: 801541514199 Tulsi čaje

Hmotnosť 100 g


ks
skladom

skladom

9,50 €

Popis produktu

Terapeutické vlastnosti kombinácie listov tulsi a zázvoru upokojujú a zahrievajú, posilňujú imunitný systém a zmierňujú stres. Tradične sa používa v ajurvédskej medicíne na aktiváciu elementu ohňa v tele, spaľovanie toxínov, zlepšenie trávenia, zmiernenie nevoľnosti, pálenia záhy a ranného nepohodlia. Čaj je ideálny do chladného, ​​vlhkého podnebia a počas chrípkových epidémií.

Neobsahuje kofeín

Vystačí na 50 šálok

Balenie: kovová uzatvárateľná dóza


Zloženie:

Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 38,4 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 21,6 %, zázvor – ďumbier lekársky (Zingiber officinale) podzemok 40 %


Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne.

Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.


Spôsob použitia

1 čajovú lyžičku čaju rozmiešať v 120 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 3-5 minút, preceďte a podávajte. Ak chcete, môžete osladiť podľa chuti. Po vychladnutí je dvojnásobne silný. Neodporúča sa piť s mliekom. Ako ľadový čaj v letných mesiacoch príjemne osvieži. Vhodný na pitie počas celého dňa, nakoľko neobsahuje kofeín.


Krajina pôvodu

India.Výrobca
Organic India
Spôsob použitia

1 čajovú lyžičku čaju rozmiešať v 120 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 3-5 minút, preceďte a podávajte. Ak chcete, môžete osladiť podľa chuti. Po vychladnutí je dvojnásobne silný. Neodporúča sa piť s mliekom. Ako ľadový čaj v letných mesiacoch príjemne osvieži. Vhodný na pitie počas celého dňa, nakoľko neobsahuje kofeín.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.