Ajurvédsky čaj Tulsi Zelený čaj Ashwagandha, 25 vrecúšok

Tonizuje a napĺňa telo vitalitou. Chráni pred stresom. Má charakteristickú chuť. Bohatý na antioxidanty, aktívne odstraňuje voľné radikály z tela, čím si získava povesť regeneračného a omladzujúceho čaju. Táto aromatická zmes ponúka čistú, krásne vyváženú chuť zvýraznenú tónmi citrónovej trávy a blahodarnými vlastnosťami ashwagandhy (indický ženšen). Tento čajový nápoj je úžasne upokojujúci a nesmie chýbať pre každého milovníka čaju a nadšenca zdravého životného štýlu. Balenie: 25 vrecúšok Zloženie:Zelený čaj (Camelia sinensis) listy 40 %, Ašvaganda – Withania opojná (Withania somnifera) koreň 25,00 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 16,00 %, Tulsi – bazalka príjemná (Ocimum gratissimum) listy 9,00 %, citrónová tráva (Cymbopogon citratus) listy 7,50 %, prírodná citrónová aróma 2,50 % Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne. Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.

Kód: 801541514892 Tulsi čajeks
skladom

skladom

6,30 €

Popis produktu

Tonizuje a napĺňa telo vitalitou. Chráni pred stresom. Má charakteristickú chuť.

Bohatý na antioxidanty, aktívne odstraňuje voľné radikály z tela, čím si získava povesť regeneračného a omladzujúceho čaju.

Táto aromatická zmes ponúka čistú, krásne vyváženú chuť zvýraznenú tónmi citrónovej trávy a blahodarnými vlastnosťami ashwagandhy (indický ženšen). Tento čajový nápoj je úžasne upokojujúci a nesmie chýbať pre každého milovníka čaju a nadšenca zdravého životného štýlu.

Balenie: 25 vrecúšok


Zloženie:

Zelený čaj (Camelia sinensis) listy 40 %, Ašvaganda – Withania opojná (Withania somnifera) koreň 25,00 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 16,00 %, Tulsi – bazalka príjemná (Ocimum gratissimum) listy 9,00 %, citrónová tráva (Cymbopogon citratus) listy 7,50 %, prírodná citrónová aróma 2,50 %


Tulsi je špeciálna bylina, z dobrého dôvodu známa v Indii ako svätá bazalka, starodávna múdrosť pre moderný svet. Účinky Tulsi na telo sú komplexné, ale často jemné. Ako balzam pre telo, myseľ a dušu sa jeho vlastnosti využívajú v Indii už viac ako 5000 rokov. "Tulsi 'kráľovná byliniek' sa dnes dostala aj na západ. Pravidelní užívatelia čaju tulsi ho vnímajú veľmi pozitívne.

Tulsi "organic India" sa pestuje na vidieckych farmách trvalo udržateľným spôsobom. Tieto organické čaje sú vyrobené z najlepších listov a kvetov tulsi, zmiešaných s inými bio bylinkami, čajmi alebo korením. Vznikne tak prirodzený ale výrazný nápoj.


Spôsob použitia

Použite 1 čajové vrecúško na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 3 minúty (najlepšie do 10 minút). Podľa chuti pridajte do čaju cukor alebo med. Ľadový čaj si môžete pripraviť aj tak, že uvarený čaj necháte vychladnúť a vložíte do chladničky.


Krajina pôvodu

India.Výrobca
Organic India
Spôsob použitia

Použite 1 čajové vrecúško na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať aspoň 3 minúty (najlepšie do 10 minút). Podľa chuti pridajte do čaju cukor alebo med. Ľadový čaj si môžete pripraviť aj tak, že uvarený čaj necháte vychladnúť a vložíte do chladničky.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.