Bylinné tyčinky Sagrada Madre - Aníz, škorica a olibanum

Sagrada Madre prírodné kadidlo s anízom, škoricou a olibanom (kadidlo) je unikátny produkt ručne vyrobený v Argentíne. Toto kadidlo obsahuje prírodný aníz, škoricu a kadidlovú živicu spolu s uhlíkom, čo vytvára bohatú a príjemnú arómu. Všetky ingrediencie sú spojené rastlinným spojivom, zabezpečujúce prirodzenú a autentickú vôňu pre váš domov. Obsah balenia: 9 tyčiniek Doba horenia: ±45 - 55 min Veľkosť: ±22,8 cm Aníz a škorica sú hrejivé koreniny, o ktorých je v aromaterapii známe, že majú antibakteriálne, protiplesňové a antivírusové vlastnosti.

Kód: 7798348231684 Vonné tyčinky SAGRADA MADREks
skladom

skladom

7,50 €

Popis produktu

Sagrada Madre prírodné kadidlo s anízom, škoricou a olibanom (kadidlo) je unikátny produkt ručne vyrobený v Argentíne. Toto kadidlo obsahuje prírodný aníz, škoricu a kadidlovú živicu spolu s uhlíkom, čo vytvára bohatú a príjemnú arómu. Všetky ingrediencie sú spojené rastlinným spojivom, zabezpečujúce prirodzenú a autentickú vôňu pre váš domov.

Obsah balenia: 9 tyčiniek

Doba horenia: ±45 - 55 min

Veľkosť: ±22,8 cm


Aníz a škorica sú hrejivé koreniny, o ktorých je v aromaterapii známe, že majú antibakteriálne, protiplesňové a antivírusové vlastnosti.


Spôsob použitia

Vložte do vhodnej kadidelnice. Nenechávajte horiace kadidlo bez dozoru. Držte mimo dosahu detí. Dobre vetrajte.


Krajina pôvodu

Argentína.Výrobca
Sagrada Madre
Spôsob použitia

Vložte do vhodnej kadidelnice. Nenechávajte horiace kadidlo bez dozoru. Držte mimo dosahu detí. Dobre vetrajte.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.