Bylinné tyčinky Sagrada Madre - Eukalyptus, vavrín a céder

Sagrada Madre prírodné kadidlo s eukalyptom, vavrínom a cédrom je jedinečný produkt, ručne vyrobený v Argentíne. Toto kadidlo kombinuje listy eukalyptu, vavrínové listy a cédrové drevo spolu s uhlíkom a všetko je spojené pomocou rastlinného spojiva. Jeho svieža a čistá vôňa prinesie do vášho prostredia osviežujúcu atmosféru a pôsobí povzbudzujúco. Obsah balenia: 9 tyčiniek Doba horenia: ±45 - 55 min Veľkosť: ±22,8 cm Je známe, že aróma eukalyptu otvára dýchacie cesty. Vavrín je známy svojimi dezinfekčnými vlastnosťami a cédrové drevo prináša do tohto uzemňujúceho a vyrovnávajúceho kadidla teplé zemité tóny.

Kód: 7798348232124 Vonné tyčinky SAGRADA MADREks
skladom

skladom

7,50 €

Popis produktu

Sagrada Madre prírodné kadidlo s eukalyptom, vavrínom a cédrom je jedinečný produkt, ručne vyrobený v Argentíne. Toto kadidlo kombinuje listy eukalyptu, vavrínové listy a cédrové drevo spolu s uhlíkom a všetko je spojené pomocou rastlinného spojiva. Jeho svieža a čistá vôňa prinesie do vášho prostredia osviežujúcu atmosféru a pôsobí povzbudzujúco.

Obsah balenia: 9 tyčiniek

Doba horenia: ±45 - 55 min

Veľkosť: ±22,8 cm


Je známe, že aróma eukalyptu otvára dýchacie cesty. Vavrín je známy svojimi dezinfekčnými vlastnosťami a cédrové drevo prináša do tohto uzemňujúceho a vyrovnávajúceho kadidla teplé zemité tóny.


Spôsob použitia

Vložte do vhodnej kadidelnice. Nenechávajte horiace kadidlo bez dozoru. Držte mimo dosahu detí. Dobre vetrajte.


Krajina pôvodu

Argentína.Výrobca
Sagrada Madre
Spôsob použitia

Vložte do vhodnej kadidelnice. Nenechávajte horiace kadidlo bez dozoru. Držte mimo dosahu detí. Dobre vetrajte.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.