Bylinné tyčinky Sagrada Madre - Harmanček, nechtík a olibanum

Sagrada Madre prírodné kadidlo s nechtíkom a olibanom (kadidlo) je jedinečný produkt, ručne vyrobený v Argentíne. Toto kadidlo obsahuje kvety nechtíka lekárskeho a harmančeka, kadidlovú živicu, esenciálne oleje z harmančeka a nechtíka, ako aj uhlík, pričom všetky súčasti sú spojené rastlinným spojivom. Jeho bohatá a upokojujúca vôňa prinesie do vášho priestoru kľud a harmóniu. Obsah balenia: 9 tyčiniek Doba horenia: ±45 - 55 min Veľkosť: ±22,8 cm Harmanček je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami, prináša pokoj a mier. Nechtík aktivuje kreativitu a vášeň. V kombinácii s čistiacimi vlastnosťami olibanu, tiež známeho ako kadidlo. Toto kadidlo čistí, upokojuje a aktivuje znovu nabité telo a myseľ.

Kód: 7798348231691 Vonné tyčinky SAGRADA MADREks
skladom

skladom

7,50 €

Popis produktu

Sagrada Madre prírodné kadidlo s nechtíkom a olibanom (kadidlo) je jedinečný produkt, ručne vyrobený v Argentíne. Toto kadidlo obsahuje kvety nechtíka lekárskeho a harmančeka, kadidlovú živicu, esenciálne oleje z harmančeka a nechtíka, ako aj uhlík, pričom všetky súčasti sú spojené rastlinným spojivom. Jeho bohatá a upokojujúca vôňa prinesie do vášho priestoru kľud a harmóniu.

Obsah balenia: 9 tyčiniek

Doba horenia: ±45 - 55 min

Veľkosť: ±22,8 cm


Harmanček je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami, prináša pokoj a mier. Nechtík aktivuje kreativitu a vášeň. V kombinácii s čistiacimi vlastnosťami olibanu, tiež známeho ako kadidlo. Toto kadidlo čistí, upokojuje a aktivuje znovu nabité telo a myseľ.


Spôsob použitia

Vložte do vhodnej kadidelnice. Nenechávajte horiace kadidlo bez dozoru. Držte mimo dosahu detí. Dobre vetrajte.


Krajina pôvodu

Argentína.Výrobca
Sagrada Madre
Spôsob použitia

Vložte do vhodnej kadidelnice. Nenechávajte horiace kadidlo bez dozoru. Držte mimo dosahu detí. Dobre vetrajte.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.