Bylinné tyčinky Sagrada Madre - Ruža a Olibanum

Sagrada Madre prírodné tyčinky s vôňou ruže a olibana (kadidla) je unikátny produkt ručne vyrobený v Argentíne. Toto kadidlo je vytvorené z prírodných ružových lupienkov, esenciálneho ružového oleja, kadidlovej živice a uhlíka, pričom všetky tieto zložky sú spojené rastlinným spojivom. Táto kombinácia zabezpečuje príjemnú a autentickú vôňu, ktorá obohatí akýkoľvek priestor. Obsah balenia: 9 tyčiniek Doba horenia: ±45 - 55 min Veľkosť: ±22,8 cm Sladká vôňa ruží vyvoláva hlboké pocity lásky a tepla. Olibanová živica sa od nepamäti používa na čistenie, prináša harmóniu a pokoj mysle. 

Kód: 7798348231059 Vonné tyčinky SAGRADA MADREks
skladom

skladom

7,50 €

Popis produktu

Sagrada Madre prírodné tyčinky s vôňou ruže a olibana (kadidla) je unikátny produkt ručne vyrobený v Argentíne. Toto kadidlo je vytvorené z prírodných ružových lupienkov, esenciálneho ružového oleja, kadidlovej živice a uhlíka, pričom všetky tieto zložky sú spojené rastlinným spojivom. Táto kombinácia zabezpečuje príjemnú a autentickú vôňu, ktorá obohatí akýkoľvek priestor.

Obsah balenia: 9 tyčiniek

Doba horenia: ±45 - 55 min

Veľkosť: ±22,8 cm


Sladká vôňa ruží vyvoláva hlboké pocity lásky a tepla. Olibanová živica sa od nepamäti používa na čistenie, prináša harmóniu a pokoj mysle. 


Spôsob použitia

Vložte do vhodnej kadidelnice. Nenechávajte horiace kadidlo bez dozoru. Držte mimo dosahu detí. Dobre vetrajte.


Krajina pôvodu

Argentína.Výrobca
Sagrada Madre
Spôsob použitia

Vložte do vhodnej kadidelnice. Nenechávajte horiace kadidlo bez dozoru. Držte mimo dosahu detí. Dobre vetrajte.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.