Čakrová sviečka s kameňmi - Srdcová čakra

Rozšírte svoje srdce pre lásku a empatiu s kryštálovou sviečkou pre srdcovú čakru. Zhotovená s oživujúcimi energiami ružového kremeňa a kryštálového jadeitu, ladí s vibráciami srdcovej čakry. Nežná vôňa Rose Musk naplní váš priestor, podporujúc pocit lásky a emocionálnu regeneráciu. Doba horenia: 17 hodín Vôňa: Ružové pižmo  Rozmery: 8,5 x 8 cm Vrchné tóny: bergamot, ružové korenie Srdce: ruža, pivónia  Základné tóny: pižmo, ambra Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.

Kód: 5056368333354 Sviečky so vzácnymi kameňmiks
skladom

skladom

13,00 €

Popis produktu

Rozšírte svoje srdce pre lásku a empatiu s kryštálovou sviečkou pre srdcovú čakru. Zhotovená s oživujúcimi energiami ružového kremeňa a kryštálového jadeitu, ladí s vibráciami srdcovej čakry. Nežná vôňa Rose Musk naplní váš priestor, podporujúc pocit lásky a emocionálnu regeneráciu.

Doba horenia: 17 hodín

Vôňa: Ružové pižmo 

Rozmery: 8,5 x 8 cm

Vrchné tóny: bergamot, ružové korenie

Srdce: ruža, pivónia 

Základné tóny: pižmo, ambra


Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.