Čínsky prvok DREVO prírodný esenciálny olej Ťuli a Ťuli

Zmes esenciálnych olejov, ktorá prináša vzácne vône dreva a byliny. Táto harmonická kombinácia esenciálnych olejov je inšpirovaná čínskym prvkom Drevo, ktorý symbolizuje rast, stabilitu a silu. Olej vytvára atmosféru pokoja a harmónie a podporuje vnútornú rovnováhu. Bazalka (Ocimum Basilicum) je známa svojimi povznášajúcimi a energetizujúcimi vlastnosťami. Tento esenciálny olej môže pomôcť znížiť stres a úzkosť a prispieva k zvýšeniu pozornosti a jasnosti mysle. Cédrové drevo (Cedrus Atlantica) prináša do tejto zmesi hrejivú a drevitú arómu. Je symbolom stability a pokoja a podporuje pocit vnútornej sily. Tento olej môže pomôcť pri uvoľňovaní napätia a podporuje zemité spojenie s prírodou. Grapefruit (Citrus Paradisi) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho svieža a osviežujúca aróma prináša pocit vitality a energie. Tento olej môže pomôcť pri zvýšení sebadôvery a pozitívnej nálady. Petitgrain (Citrus Aurantium Var) je esenciálny olej získavaný z listov pomarančovníka. Jeho jemná a upokojujúca aróma podporuje relaxáciu a uvoľnenie. Tento olej môže pomôcť pri zmierňovaní napätia a nervozity. Pelargónia (Pelagonium Roseum) prináša do zmesi sviežu a kvetinovú vôňu. Je známa svojimi upokojujúcimi účinkami na emocionálnu rovnováhu. Tento olej môže podporiť uvoľnenie a pokoj mysle. Rozmarín (Rosmarinus Officinalis) je záverečnou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho osviežujúca a povznášajúca aróma podporuje koncentráciu a mentálnu jasnosť. Tento olej môže pomôcť pri povzbudení mysle a zvýšení vitality. Môže pomôcť na posilnenie vašich silných stránok a kontrolovať vaše slabé stránky. Silné stránky: Trpezlivý, chápavý, veľkorysý, stabilný, spoľahlivý, teplý a súcitný. Slabé stránky: Závislý, ľahko rozrušený, neetický a pasívny. Roky živla DREVO: 1934/35, 1944/45, 1954/55, 1964/65, 1974/75, 1984/85, 1994/95, 2004/05, 2014/15, 2024/345, 2024/25, 2034/35 Nech vás "Čínsky prvok Drevo prírodný esenciálny olej" posilní a podporí vo vašom raste a rozvoji. Prineste si do svojho každodenného života dávku vitality a dynamiky s touto jedinečnou esenciálnou zmesou, ktorá vás poteší a posilní vo vašom osobnom a duchovnom rozvoji.

Kód: 8586021852825 Zmesiks
skladom

skladom

9,30 €

Popis produktu

Zmes esenciálnych olejov, ktorá prináša vzácne vône dreva a byliny. Táto harmonická kombinácia esenciálnych olejov je inšpirovaná čínskym prvkom Drevo, ktorý symbolizuje rast, stabilitu a silu. Olej vytvára atmosféru pokoja a harmónie a podporuje vnútornú rovnováhu.

Bazalka (Ocimum Basilicum) je známa svojimi povznášajúcimi a energetizujúcimi vlastnosťami. Tento esenciálny olej môže pomôcť znížiť stres a úzkosť a prispieva k zvýšeniu pozornosti a jasnosti mysle.

Cédrové drevo (Cedrus Atlantica) prináša do tejto zmesi hrejivú a drevitú arómu. Je symbolom stability a pokoja a podporuje pocit vnútornej sily. Tento olej môže pomôcť pri uvoľňovaní napätia a podporuje zemité spojenie s prírodou.

Grapefruit (Citrus Paradisi) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho svieža a osviežujúca aróma prináša pocit vitality a energie. Tento olej môže pomôcť pri zvýšení sebadôvery a pozitívnej nálady.

Petitgrain (Citrus Aurantium Var) je esenciálny olej získavaný z listov pomarančovníka. Jeho jemná a upokojujúca aróma podporuje relaxáciu a uvoľnenie. Tento olej môže pomôcť pri zmierňovaní napätia a nervozity.

Pelargónia (Pelagonium Roseum) prináša do zmesi sviežu a kvetinovú vôňu. Je známa svojimi upokojujúcimi účinkami na emocionálnu rovnováhu. Tento olej môže podporiť uvoľnenie a pokoj mysle.

Rozmarín (Rosmarinus Officinalis) je záverečnou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho osviežujúca a povznášajúca aróma podporuje koncentráciu a mentálnu jasnosť. Tento olej môže pomôcť pri povzbudení mysle a zvýšení vitality.


Môže pomôcť na posilnenie vašich silných stránok a kontrolovať vaše slabé stránky.

Silné stránky: Trpezlivý, chápavý, veľkorysý, stabilný, spoľahlivý, teplý a súcitný.

Slabé stránky: Závislý, ľahko rozrušený, neetický a pasívny.


Roky živla DREVO: 1934/35, 1944/45, 1954/55, 1964/65, 1974/75, 1984/85, 1994/95, 2004/05, 2014/15, 2024/345, 2024/25, 2034/35


Nech vás "Čínsky prvok Drevo prírodný esenciálny olej" posilní a podporí vo vašom raste a rozvoji. Prineste si do svojho každodenného života dávku vitality a dynamiky s touto jedinečnou esenciálnou zmesou, ktorá vás poteší a posilní vo vašom osobnom a duchovnom rozvoji.Spôsob použitia

Pridajte 5-7 kvapiek (0,3 ml) do vody v difúzore

Pridajte 10 kvapiek (0,5 ml) do 15-25 ml nosného oleja na použitie pri masáži.

Pridajte 2-12 kvapiek do kúpeľa.

Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.

Dôležitá poznámka : Uvedené informácie slúžia len na vzdelávacie účely.


Zloženie

Ocimum basilicum leaf oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Pelagonium Roseum, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Ocimum basilicum leaf oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Pelagonium Roseum, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil.


Spôsob použitia

Pridajte 5-7 kvapiek (0,3 ml) do vody v difúzore

Pridajte 10 kvapiek (0,5 ml) do 15-25 ml nosného oleja na použitie pri masáži.

Pridajte 2-12 kvapiek do kúpeľa.

Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.

Dôležitá poznámka : Uvedené informácie slúžia len na vzdelávacie účely.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Benzyl alkohol
Benzyl alkohol je čistý bezfarebný organický alkohol, ktorý má výborné konzervačné, antimikrobiálne a antibakteriálne vlastnosti. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch.
Benzylbenzoát
Benzylbenzoát je číra, bezfarebná organická zlúčenina so slabob balsamickým vôňou. Prirodzene sa vyskytuje v éterických olejoch oko ylang ylang, palisander a škorica. Má terapeutický prínos a pri použití v malých množstvách je bezpečný.
Benzyl salicylate
Prirodzená súčasť esenciálnych olejov
Citral
Citral je bezfarebný alebo bledý terpenoid so silnou sviežou vôňou citrónovej kôry. Prirodzene sa vyskytuje najmä éterických olejoch z citrusov a citrónovej trávy.
Eugenol
Eugenol je prírodný fenylpropén, bezfarebná až bledožltá aromatická olejovitá kvapalina, ktorá sa vyskytuje v niektorých éterických olejoch. Má príjemnú, korenistú vôňu po klinčeku. Má výrazné antiseptické a analgetické účinky.
Geraniol
Geraniol je prírodná bezfarebná látka, ktorá sa vyskytuje v širokom spektre éterických olejov. Má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je podobná vôni ruže.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Citronellol
Citronellol je prírodný acyklický monoterpenoid, čo je bezfarebná, niekedy jemne jantárová kvapalina, ktorá má príjemnú citrónovú vôňu, ktorá sa blíži až k ruži. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch.