Čínsky prvok OHEŇ prírodný esenciálny olej Ťuli a Ťuli

Podľa učenia Wu Xing tvorí päť prvkov - drevo, oheň, zem, kov a voda - základ Čínskej filozofie. Naša zmes esenciálnych olejov bola starostlivo zostavená tak, aby priniesla rovnováhu a posilnila prvek Ohňa vo vašom vnútornom prostredí. Hlavné zložky našeho esenciálneho oleja sú: Bergamot (Citrus Bergamia Melarosa): Svojou osviežujúcou a povznášajúcou vôňou bergamot prispieva k rozjasneniu mysle a posilneniu vášho ducha. Jeho svieže ovocné tóny prinášajú radosť a pozitívnu energiu. Škorica (Cinnamomum Zeylancium): Tepelná a kořenistá vôňa škorice vytvára príjemný a útulný pocit. Pomáha rozpútať životodarnú energiu a posilňuje vnútornú silu. Mandarínka (Citrus Nobilis): Sladká a osviežujúca vôňa mandarínky zjemňuje myseľ a uvoľňuje napätie. Je ideálna na relaxáciu a oddych. Ho Wood (Cinnamomum Camphora Linalooliferum): Tento jemný drevitý olej má upokojujúce a harmonizujúce účinky. Pomáha vyrovnať emočný stav a prispieva k pocitu pokoja. Pelargónia (Pelagonium Roseum): Sladká a kvetinová vôňa pelargónie dodáva produktu senzualitu a romantiku. Podporuje emocionálnu rovnováhu a harmóniu. Ylang Ylang (Cananga Odorata): Exotická a bohatá vôňa Ylang Ylangu stimuluje vaše zmysly a povzbudzuje vašu kreativitu. Pomáha uvoľňovať napätie a znižovať stres. Naša zmes esenciálnych olejov vám môže pomôcť posilniť vaše silné stránky a kontrolovať vaše slabé stránky. Silné stránky: Kreatívny, presvedčivý, charizmatický, spontánny, odhodlaný, teplý a láskavý. Slabé stránky: Vyhľadávanie pozornosti, netrpezlivosť, agresívnosť, manipulácia, zmeny nálad. Roky živla OHEŇ: 1936/37, 1946/47, 1956/57, 1966/67, 1976/77, 1986/87, 1996/97, 2006/07, 2016/17, 2026/27, 2036/37 Fľaštička obsahuje vysoko koncentrovaný olej, ktorý môžete použiť v aromaterapii, do difuzérov alebo v masážnych olejoch. Náš produkt je tiež skvelým doplnkom pre vaše rituály relaxácie, meditácie a harmonizácie. Ponorte sa do ohnivého prvku Ohňa s naším prírodným esenciálnym olejom a prenesieme vás na cestu senzualitou a osviežujúcimi zážitkami. Užite si rovnováhu, harmóniu a životnú energiu, ktorú naša zmes esenciálnych olejov prináša.

Kód: 8586021852832 Zmesiks
skladom

skladom

9,30 €

Popis produktu

Podľa učenia Wu Xing tvorí päť prvkov - drevo, oheň, zem, kov a voda - základ Čínskej filozofie. Naša zmes esenciálnych olejov bola starostlivo zostavená tak, aby priniesla rovnováhu a posilnila prvek Ohňa vo vašom vnútornom prostredí.

Hlavné zložky našeho esenciálneho oleja sú:

Bergamot (Citrus Bergamia Melarosa): Svojou osviežujúcou a povznášajúcou vôňou bergamot prispieva k rozjasneniu mysle a posilneniu vášho ducha. Jeho svieže ovocné tóny prinášajú radosť a pozitívnu energiu.

Škorica (Cinnamomum Zeylancium): Tepelná a kořenistá vôňa škorice vytvára príjemný a útulný pocit. Pomáha rozpútať životodarnú energiu a posilňuje vnútornú silu.

Mandarínka (Citrus Nobilis): Sladká a osviežujúca vôňa mandarínky zjemňuje myseľ a uvoľňuje napätie. Je ideálna na relaxáciu a oddych.

Ho Wood (Cinnamomum Camphora Linalooliferum): Tento jemný drevitý olej má upokojujúce a harmonizujúce účinky. Pomáha vyrovnať emočný stav a prispieva k pocitu pokoja.

Pelargónia (Pelagonium Roseum): Sladká a kvetinová vôňa pelargónie dodáva produktu senzualitu a romantiku. Podporuje emocionálnu rovnováhu a harmóniu.

Ylang Ylang (Cananga Odorata): Exotická a bohatá vôňa Ylang Ylangu stimuluje vaše zmysly a povzbudzuje vašu kreativitu. Pomáha uvoľňovať napätie a znižovať stres.


Naša zmes esenciálnych olejov vám môže pomôcť posilniť vaše silné stránky a kontrolovať vaše slabé stránky.

Silné stránky: Kreatívny, presvedčivý, charizmatický, spontánny, odhodlaný, teplý a láskavý.

Slabé stránky: Vyhľadávanie pozornosti, netrpezlivosť, agresívnosť, manipulácia, zmeny nálad.


Roky živla OHEŇ: 1936/37, 1946/47, 1956/57, 1966/67, 1976/77, 1986/87, 1996/97, 2006/07, 2016/17, 2026/27, 2036/37Fľaštička obsahuje vysoko koncentrovaný olej, ktorý môžete použiť v aromaterapii, do difuzérov alebo v masážnych olejoch. Náš produkt je tiež skvelým doplnkom pre vaše rituály relaxácie, meditácie a harmonizácie.

Ponorte sa do ohnivého prvku Ohňa s naším prírodným esenciálnym olejom a prenesieme vás na cestu senzualitou a osviežujúcimi zážitkami. Užite si rovnováhu, harmóniu a životnú energiu, ktorú naša zmes esenciálnych olejov prináša.Spôsob použitia

Pridajte 5-7 kvapiek (0,3 ml) do vody v difúzore

Pridajte 10 kvapiek (0,5 ml) do 15-25 ml nosného oleja na použitie pri masáži.

Pridajte 2-12 kvapiek do kúpeľa.

Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.

Dôležitá poznámka : Uvedené informácie slúžia len na vzdelávacie účely.


Zloženie

Citrus bergamia melarosa, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil , 100% prírodná silica mandarinka, Cinnamomum Camphora Wood Oil, Pelagonium Roseum, 100% prírodný esenciálny olej Ylang ylang.INGREDIENTS

Citrus bergamia melarosa, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil , Citrus Reticulata Peel Oil (Limonene, Linalool, Citral), Cinnamomum Camphora Wood Oil, Pelagonium Roseum, Cananga Odorata Flower Oil.


Spôsob použitia

Pridajte 5-7 kvapiek (0,3 ml) do vody v difúzore

Pridajte 10 kvapiek (0,5 ml) do 15-25 ml nosného oleja na použitie pri masáži.

Pridajte 2-12 kvapiek do kúpeľa.

Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.

Dôležitá poznámka : Uvedené informácie slúžia len na vzdelávacie účely.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Benzylbenzoát
Benzylbenzoát je číra, bezfarebná organická zlúčenina so slabob balsamickým vôňou. Prirodzene sa vyskytuje v éterických olejoch oko ylang ylang, palisander a škorica. Má terapeutický prínos a pri použití v malých množstvách je bezpečný.
Benzyl salicylate
Prirodzená súčasť esenciálnych olejov
Cinnamaldehyde
Cinnamaldehyde
Cinnamyl alkohol
Cinnamyl alkohol je bledožltá kvapalina s vôňou hyacintu a škorice. Prirodzene sa vyskytuje v škoricových listoch a styraxe.
Citral
Citral je bezfarebný alebo bledý terpenoid so silnou sviežou vôňou citrónovej kôry. Prirodzene sa vyskytuje najmä éterických olejoch z citrusov a citrónovej trávy.
Coumarin
Kumarín je bezfarebná kvapalina Je prirodzene sa vyskytujúca látka v esenciálnych olejoch. Má antimykotické účinky. Nie je vhodný pre deti tehotné ženy a citlivých ľudí.
Eugenol
Eugenol je prírodný fenylpropén, bezfarebná až bledožltá aromatická olejovitá kvapalina, ktorá sa vyskytuje v niektorých éterických olejoch. Má príjemnú, korenistú vôňu po klinčeku. Má výrazné antiseptické a analgetické účinky.
Farnesol
Farnesol je prírodná organická zlúčenina- acyklický seskviterpenový alkohol. Je to bezfarebná hydrofóbna kvapalina. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch. Má antibakteriálne, chemopreventívne a antinádorové účinky.
Geraniol
Geraniol je prírodná bezfarebná látka, ktorá sa vyskytuje v širokom spektre éterických olejov. Má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je podobná vôni ruže.
Isoeugenol
Bezfarebná olejovitá kvapalina. Je prirodzene sa vyskytujúca v esenciálnych olejoch. Má špecifickú drevitú vôňu. V koncentrovanej podobe môže dráždiť pokožku.
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Citronellol
Citronellol je prírodný acyklický monoterpenoid, čo je bezfarebná, niekedy jemne jantárová kvapalina, ktorá má príjemnú citrónovú vôňu, ktorá sa blíži až k ruži. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch.