Djembe Mali Grand Lenké XL tvrdé drevo - 60-64cm, priemer 31-35cm

Tento Grand Djembe bubon bol ručne vyrobený v Mali a je vyrobený z tvrdého dreva Lenké, čo mu zaručuje nádherný zvuk a silnú hlasitosť a výrazné rozdiely medzi tónom, bassom a slapom. Djembe vyrobené v Mali z dreva Lenké sú známe po celom svete a hrávajú na nich aj profesionálny hudobníci. Toto Djembe má hrubú koziu kožu, silné obruče a kvalitné šnúry, takže vydrží dlho naladené. Výška 59-64cm, priemer 31-35cm, Váha 9-14kg. Kvalitné šnúry 5mm. Vzhľadom k ručnej výrobe sú rozmery každého bubna iné a jedinečné. Ak si chcete vybrať presne podľa rozmerov, ktoré máme skladom kontaktujte nás. Bubon Vám dodáme naladený a dostanete od nás poukážku na workshop bubnovania v kruhu alebo 10 % zľavu na kurz bubnovania. Odborné poradenstvo, kurzy, workshopy bubnovania a servis bubnov Vám zabezpečí náš odborný garant Ján Petrovič, ktorý sa venuje bubnovaniu na africké bubny už viac ako 12 rokov. Kontakt: Ján Petrovič workshopy, kurzy bubnovania, teambuildingy, predaj a servis bubnov +421 951 891 719, bubnovanievkruhu@gmail.com facebook.com/bubnovanievkruhu www.bubnovanievkruhu.eu

Kód: 8586021851972 Veľké Djembeks
skladom

skladom

259,90 €

Popis produktu

Tento Grand Djembe bubon bol ručne vyrobený v Mali a je vyrobený z tvrdého dreva Lenké, čo mu zaručuje nádherný zvuk a silnú hlasitosť a výrazné rozdiely medzi tónom, bassom a slapom.

Djembe vyrobené v Mali z dreva Lenké sú známe po celom svete a hrávajú na nich aj profesionálny hudobníci.


Toto Djembe má hrubú koziu kožu, silné obruče a kvalitné šnúry, takže vydrží dlho naladené.

Výška 59-64cm, priemer 31-35cm, Váha 9-14kg. Kvalitné šnúry 5mm.


Vzhľadom k ručnej výrobe sú rozmery každého bubna iné a jedinečné. Ak si chcete vybrať presne podľa rozmerov, ktoré máme skladom kontaktujte nás.


Bubon Vám dodáme naladený a dostanete od nás poukážku na workshop bubnovania v kruhu alebo 10 % zľavu na kurz bubnovania.

Odborné poradenstvo, kurzy, workshopy bubnovania a servis bubnov Vám zabezpečí náš odborný garant Ján Petrovič, ktorý sa venuje bubnovaniu na africké bubny už viac ako 12 rokov.

Kontakt:

Ján Petrovič

workshopy, kurzy bubnovania, teambuildingy, predaj a servis bubnov

+421 951 891 719, bubnovanievkruhu@gmail.com

facebook.com/bubnovanievkruhu

www.bubnovanievkruhu.euVýrobca
Petrovic
Drums
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.