Gawharet EL Fan - Doumbek (Darbuka) Mother of pearl Arabic ornamets 8.75” x 17”

Doumbek (Darbuka) z kolekcie Mother of Pearl. Tento jedinečný doumbek (darbuka) v štýle Arabic Ornamets je zdobený najjemnejšiou perleťou, kombinovanou s perleťovými dlaždicani. Zvýraznený odleskami najhlbšej čiernej.  Rozmery: 8.75” x 17”   Priemer blany: 22 cm. Celkový horný priemer: 28cm Výška: 45 cm. Váha: 4,7 kg Model: M22-6232 Mother of pearl Arabic Ornamets Každý doumbek (darbuka) Gawharet EL Fan je zároveň umeleckým dielom, ktoré bolo vyrobené ručne a každá darbuka je skutočným originálom. Precíťte aj Vy krásu arabskej hudby a zahrajte si na najlepších darbukách na svete Gawharel El Fan, ktorých história začala už v roku 1940. Ak má darbuka priesvitnú blanu, vždy budú na blane vidieť drobné škrabance, pretože každá darbuka sa po výrobe ladí a otestuje sa.  Aj jedno hranie zanechá na hlave jemné stopy.  Avšak k darbuke Vám dodáme jednu blanu navyše. Všetky darbuky sú 100 % nové.  Darbuky Gawharet El Fan sú často kopírované. U nás máte garanciu, že kupujete originál - sme autorizovaným predajcom pre Slovensko. Balenie obsahuje: Doumbek (Darbuku)  + osadenú blanu Textilný návlek na blanu Gumovú ochranu spodnej časti darbuky Ladiaci kľúč Náhradnú priesvitnú blanu

Kód: 8586021853006 Akciové produktyks
skladom

skladom
pôvodná cena 239,00 €

215,08 €

Popis produktu

Doumbek (Darbuka) z kolekcie Mother of Pearl.

Tento jedinečný doumbek (darbuka) v štýle Arabic Ornamets je zdobený najjemnejšiou perleťou, kombinovanou s perleťovými dlaždicani. Zvýraznený odleskami najhlbšej čiernej. 

Rozmery: 8.75” x 17”  

Priemer blany: 22 cm. Celkový horný priemer: 28cm

Výška: 45 cm. Váha: 4,7 kg

Model: M22-6232 Mother of pearl Arabic Ornamets


Každý doumbek (darbuka) Gawharet EL Fan je zároveň umeleckým dielom, ktoré bolo vyrobené ručne a každá darbuka je skutočným originálom.

Precíťte aj Vy krásu arabskej hudby a zahrajte si na najlepších darbukách na svete Gawharel El Fan, ktorých história začala už v roku 1940.


Ak má darbuka priesvitnú blanu, vždy budú na blane vidieť drobné škrabance, pretože každá darbuka sa po výrobe ladí a otestuje sa.  Aj jedno hranie zanechá na hlave jemné stopy.  Avšak k darbuke Vám dodáme jednu blanu navyše.

Všetky darbuky sú 100 % nové. 

Darbuky Gawharet El Fan sú často kopírované. U nás máte garanciu, že kupujete originál - sme autorizovaným predajcom pre Slovensko.


Balenie obsahuje:

Doumbek (Darbuku)  + osadenú blanu

Textilný návlek na blanu

Gumovú ochranu spodnej časti darbuky

Ladiaci kľúč

Náhradnú priesvitnú blanu
Krajina pôvodu

Egypt.Výrobca
Gawharet El Fan
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.