I love eco Kefa na poháre a šálky s madlom

Táto sisalová drevená kefa na poháre a šálky s madlom je ako stvorená na umývanie fliaš, pohárov, karáf, detských fliaš, športových fliaš, váz, rýchlovarných kanvíc, mixérov, hrncov na kávu atď. Zdravé a ekologické materiály: štetiny z prírodného sisalového vlákna, stočený drôt, bambusová rukoväť. Dokonale naklonené tak, aby vyhovovali tvaru fľaše pre bezpečné a efektívne čistenie. Celková dĺžka: 29 cm

Kód: 033594 Kefy na čistenieks
skladom

skladom

3,16 €

Popis produktu

Táto sisalová drevená kefa na poháre a šálky s madlom je ako stvorená na umývanie fliaš, pohárov, karáf, detských fliaš, športových fliaš, váz, rýchlovarných kanvíc, mixérov, hrncov na kávu atď.

Zdravé a ekologické materiály: štetiny z prírodného sisalového vlákna, stočený drôt, bambusová rukoväť.

Dokonale naklonené tak, aby vyhovovali tvaru fľaše pre bezpečné a efektívne čistenie.

Celková dĺžka: 29 cm


Spôsob použitia

Zdravé a ekologické materiály: štetiny z prírodných sisalových vlákien, stočený drôt, drevená rukoväť. Odolné štetiny ľahko vydrhnú jedlo, škvrny a nečistoty a sú bezpečné pre použitie na nepriľnavých povrchoch. Ergonomický dizajn pre pohodlné uchopenie. Možno zavesiť a sušiť na vzduchu.Výrobca
I LOVE ECO
Spôsob použitia

Zdravé a ekologické materiály: štetiny z prírodných sisalových vlákien, stočený drôt, drevená rukoväť. Odolné štetiny ľahko vydrhnú jedlo, škvrny a nečistoty a sú bezpečné pre použitie na nepriľnavých povrchoch. Ergonomický dizajn pre pohodlné uchopenie. Možno zavesiť a sušiť na vzduchu.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.