Jedľa sibírska prírodný esenciálny olej

100% esenciálny olej (silica) Jedľa sibírska má jasnú a povznášajúcu, ale aj uzemňujúcu vôňu, pripomínajúcu zelené lesy. Považovaný za jeden z najpopulárnejších olejov v Európe (jedľové stromy sú často pestované ako vianočné stromčeky), pretože táto vôňa prináša okamžité spomienky na Vianoce. Tento olej má bohatú a nádherne klasickú, brilantnú arómu ihličiek jedle. Jedľa vylučuje živicu nazývanú jedľový balzam, ktorý bol využívaný indiánmi v Severnej Amerike na liečivé a náboženské účely. ÚČINKY analgetikumantisepticképodporuje vykašliavaniedeodorantpovzbudzujúcePosilňuje myseľPrináša duchovnú čistotu a jednotu. Nádherne osviežujúci - ako lesy po daždiZahrievanieJemné tonikum nervového systémuMierne sedatívne BEZPEČNOSŤ Všeobecne netoxický, nedráždivý a nesenzibilizujúci. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Ak ste tehotná alebo v starostlivosti lekára, pred použitím sa poraďte s lekárom .

Kód: 8586021852405 Drevité

Objem: 10 ml


ks
skladom

skladom

7,75 €

Popis produktu

100% esenciálny olej (silica) Jedľa sibírska má jasnú a povznášajúcu, ale aj uzemňujúcu vôňu, pripomínajúcu zelené lesy. Považovaný za jeden z najpopulárnejších olejov v Európe (jedľové stromy sú často pestované ako vianočné stromčeky), pretože táto vôňa prináša okamžité spomienky na Vianoce. Tento olej má bohatú a nádherne klasickú, brilantnú arómu ihličiek jedle. Jedľa vylučuje živicu nazývanú jedľový balzam, ktorý bol využívaný indiánmi v Severnej Amerike na liečivé a náboženské účely.

ÚČINKY

analgetikum
antiseptické
podporuje vykašliavanie
deodorant
povzbudzujúce
Posilňuje myseľ
Prináša duchovnú čistotu a jednotu.

Nádherne osviežujúci - ako lesy po daždi
Zahrievanie
Jemné tonikum nervového systému
Mierne sedatívne

BEZPEČNOSŤ

Všeobecne netoxický, nedráždivý a nesenzibilizujúci. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.

Ak ste tehotná alebo v starostlivosti lekára, pred použitím sa poraďte s lekárom .


Spôsob použitia

Inhalácia

priamou inhaláciou, difuzérom, olejovým výparníkom, inhaláciou pary


Zloženie

Abies Sibirica Needle Oil.


Krajina pôvodu

Sibír.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Abies Sibirica Needle Oil.


Spôsob použitia

Inhalácia

priamou inhaláciou, difuzérom, olejovým výparníkom, inhaláciou pary

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Odporúča: 50% zákazníkov
Hodnotenie: 100%
Overený zákazník
20.01.2021
Super.
odporúča
Overený zákazník
13.03.2024
neodporúča

Odporúčané produkty