Jemný Vonný Parfémový Olej Ružový Pohľad

Prestaňte si len predstavovať a prežite neprekonateľný pôvab s naším jemným vonným parfémovým olejom. V tejto 10 ml fľaštičke sa ukrýva pravá symfónia pôžitkov, ktorá vás úplne uchváti a zanechá zázrak na všetkých okolo vás. Náš Jemný Vonný Parfémový Olej je majstrovským dielom, ktorý odzrkadľuje magický pôvab "hypnózy". Jeho zvodná vôňa nepochybne osloví vás i vašich blízkych a odhalí vám dvere k svetu najvyššej kvality vo svete vôní. Ponorte sa do elegancie a zdokonaľte svoju kolekciu vôní touto ohromujúcou tvorbou. Profil vône: Vrchné tóny: bergamot a citrón. Srdce: Daisy & Lily.  Základ: santalové drevo a pižmo. Dajte sa uniesť týmto príbehom vône a urobte si tú česť a potešenie vychutnať si tento jedinečný zážitok. Vaša cesta do sveta pôvabu a luxusu začína práve teraz.

Kód: 5056422990271 Vonné parfémové Roll-On olejeks
skladom

skladom

11,90 €

Popis produktu

Prestaňte si len predstavovať a prežite neprekonateľný pôvab s naším jemným vonným parfémovým olejom. V tejto 10 ml fľaštičke sa ukrýva pravá symfónia pôžitkov, ktorá vás úplne uchváti a zanechá zázrak na všetkých okolo vás.

Náš Jemný Vonný Parfémový Olej je majstrovským dielom, ktorý odzrkadľuje magický pôvab "hypnózy". Jeho zvodná vôňa nepochybne osloví vás i vašich blízkych a odhalí vám dvere k svetu najvyššej kvality vo svete vôní. Ponorte sa do elegancie a zdokonaľte svoju kolekciu vôní touto ohromujúcou tvorbou.

Profil vône:

Vrchné tóny: bergamot a citrón.

Srdce: Daisy & Lily. 

Základ: santalové drevo a pižmo.

Dajte sa uniesť týmto príbehom vône a urobte si tú česť a potešenie vychutnať si tento jedinečný zážitok. Vaša cesta do sveta pôvabu a luxusu začína práve teraz.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.