Krin Melina - Mali

Krinový bubon – nazývaný aj kele alebo kolokolo – je africký zrubový bubon pôvodne z oblasti Guinea Forest. Kedysi ho používali zasvätenci z kmeňa Soussou na komunikáciu v buši. Dnes ho nájdeme v súboroch, ktoré hrajú na africké dedinské slávnosti. Hrané samostatne alebo v sériách po troch, v stoji, v stoji alebo na zemi, jeho dve noty prinášajú melodické nuansy do tradičných polyrytmov. Naše Mali vytvorili guinejskí alebo malijskí remeselníci s použitím tradičných materiálov a zručností. Priemer : 16 to 19 cm Dĺžka : 45 to 50 cm Hmotnosť: 3 to 6 kg Drevo : Melina - Bumu (whitewood) (Bombax costatum)

Kód: 8586021851996 Krin - Long Drumks
skladom

skladom
pôvodná cena 139,00 €

125,03 €

Popis produktu

Krinový bubon – nazývaný aj kele alebo kolokolo – je africký zrubový bubon pôvodne z oblasti Guinea Forest. Kedysi ho používali zasvätenci z kmeňa Soussou na komunikáciu v buši. Dnes ho nájdeme v súboroch, ktoré hrajú na africké dedinské slávnosti. Hrané samostatne alebo v sériách po troch, v stoji, v stoji alebo na zemi, jeho dve noty prinášajú melodické nuansy do tradičných polyrytmov. Naše Mali vytvorili guinejskí alebo malijskí remeselníci s použitím tradičných materiálov a zručností.

Priemer : 16 to 19 cm

Dĺžka : 45 to 50 cm

Hmotnosť: 3 to 6 kg

Drevo : Melina - Bumu (whitewood) (Bombax costatum)Výrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.