Kryštálová sviečka ametyst - Mesiac

Sviečka s upokojujúcou vôňou levandule prinesie do vášho prostredia pokojnú atmosféru a vytvorí miesto kľudu. Obohatená o drahokam ametyst, ktorý je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami. Táto sviečka vnáša do vášho priestoru rovnováhu a harmóniu. Ametyst je cenný pre svoje schopnosti zmierňovať stres, podporuje pokoj a je ideálnym spoločníkom pre momenty relaxácie. Doba horenia: 22 hodín Vôňa: Levanduľa Rozmery: 8,5 x 8 cm Hlavné tóny: Bazalka Srdce: levanduľa, muškátový oriešok  Základ: ambra, pačuli Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.

Kód: 5056368334696 Sviečky so vzácnymi kameňmiks
skladom

skladom

14,00 €

Popis produktu

Sviečka s upokojujúcou vôňou levandule prinesie do vášho prostredia pokojnú atmosféru a vytvorí miesto kľudu. Obohatená o drahokam ametyst, ktorý je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami. Táto sviečka vnáša do vášho priestoru rovnováhu a harmóniu. Ametyst je cenný pre svoje schopnosti zmierňovať stres, podporuje pokoj a je ideálnym spoločníkom pre momenty relaxácie.

Doba horenia: 22 hodín

Vôňa: Levanduľa

Rozmery: 8,5 x 8 cm

Hlavné tóny: Bazalka

Srdce: levanduľa, muškátový oriešok 

Základ: ambra, pačuli


Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.