Lufa dlhá PV

Kód: 8586021851484 Hubky - Huby - Lufy na umývanie

  • 7,00 €ks
skladom

Popis produktu

100% prírodná a 100% kompostovateľná prírodná špongia – lufa – je univerzálny pomocník na umývanie riadu, povrchov i tela.

Lufa je rastlina, ktorá rastie po celý rok, s krásnymi žltými kvetmi, zaguľatenými listami a zelenými plodmi, ktoré sa po usušení používajú na výrobu prírodnej hubky.

Z celej lufy si môžete vytvoriť menšie špongie, ktorými viete nahradiť staré plastové špongie, používané na starostlivosť o domácnosť. Výborné využitie má v kuchyni či kúpeľni, kde jemnejšou vonkajšou časťou krásne vyčistíte akýkoľvek povrch a naopak drsnejšou vnútornou plochou si poradíte aj s odolnejšou špinou.

Svoje uplatnenie lufa nachádza aj pri očiste pokožky tela. Krúživými pohybmi zbavíte kožu odumretých buniek a navodíte jej pocit sviežosti a jemnosti. Zároveň jej výhodou je, že pokožku dokonale prekrví, čím pôsobí uvoľňujúco, relaxačne, pomáha zmierniť prejavy celulitídy a pokožku celkovo omladí.

Ošetrenie: Po každom použití odporúčame lufu poriadne prepláchnuť a nechať ju odkvapkať a vysušiť voľne na vzduchu. Vďaka tejto starostlivosti vám jedna špongia bude slúžiť mesiaceKrajina pôvodu

Egypt.Výrobca
PRIJEMNE-VECI
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.