Medovka


Dve jednoduché slová - neuveriteľná sviežosť. Skrývajú sa v nej energizujúce tóny zelenej lúky, hojnosť a liečivá sila trvalej byliny s nádychom citrusov, ktorá prináša potešenie ľudským zmyslom už od nepamäti. Jej pôvod siaha do oblastí Stredozemného mora, kde prevláda špecifická klíma s dominujúcim suchým teplým letom a miernou vlhkou zimou bez extrémnych teplotných výkyvov. Zobraziť celý popis


Vieme o tom, že mnohí z vás majú na lúku a do záhrady ozajstný kus cesty, a preto sme vám to chceli uľahčiť. Odteraz vám za medovkou stačí zájsť do kúpeľne a je naozaj jedno, či spolu s ňou naštartujete nový deň, alebo s jej esenciou budete zaspávať. Jej pozitívne účinky sú naozaj rozmanité. Citrusové tóny vás dokážu v spojení s vlažnou vodou v sprche nakopnúť pred cestou za povinnosťami, ďalšie liečivé vonné zložky dokážu svojou silou stlmiť bolesti hlavy či pomôcť vám pokojne zaspať.

Ako vidíte, táto rastlina má v prírodnej kozmetike nesmierny potenciál. Vyskúšajte naše produkty s jej esenciou, alebo nimi potešte svojich blízkych.