Music Box - (Hracia skrinka) Vivaldi Spring

 S touto malou hudobnou skrinkou môžete do svojho života pozvať jar, pretože keď otočíte kľukou, počujete prvú časť známeho koncertu Antonia Vivaldiho „La Primavera – jar“. Takmer môžete vidieť štebot vtákov, ktoré Vivaldi hudobne vydáva. Hraciu skrinku zdobí maľba, ktorá má predstavovať talianskeho skladateľa a huslistu Antonia Vivaldiho. Vivaldi, ktorý je predstaviteľom baroka, vytvoril husľový koncert „Jar“ v rámci zbierky „Štyri ročné obdobia“. Jemná melódia znie ešte silnejšie, keď malý mechanizmus vyberiete z jeho láskyplne zdobenej krabičky. Keďže mechanizmus je namontovaný na malej drevenej doske, táto hudobná skrinka rozvinie svoj zvuk obzvlášť dobre, keď je pritlačená na veľké rezonujúce telo, ako je stôl, stolička alebo krabica. svetbubnov.sk · HRACIA SKRINKA (MUSIC BOX) - VIVALDI JAR

Kód: 4031172583851 Hudobné nástroje pre detiks
skladom

skladom

9,90 €

Popis produktu

 S touto malou hudobnou skrinkou môžete do svojho života pozvať jar, pretože keď otočíte kľukou, počujete prvú časť známeho koncertu Antonia Vivaldiho „La Primavera – jar“. Takmer môžete vidieť štebot vtákov, ktoré Vivaldi hudobne vydáva.

Hraciu skrinku zdobí maľba, ktorá má predstavovať talianskeho skladateľa a huslistu Antonia Vivaldiho. Vivaldi, ktorý je predstaviteľom baroka, vytvoril husľový koncert „Jar“ v rámci zbierky „Štyri ročné obdobia“.

Jemná melódia znie ešte silnejšie, keď malý mechanizmus vyberiete z jeho láskyplne zdobenej krabičky. Keďže mechanizmus je namontovaný na malej drevenej doske, táto hudobná skrinka rozvinie svoj zvuk obzvlášť dobre, keď je pritlačená na veľké rezonujúce telo, ako je stôl, stolička alebo krabica.


Krajina pôvodu

Nemecko.Výrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.