Odvaha prírodný esenciálny olej Ťuli a Ťuli

Jedinečná zmes esenciálnych olejov, ktorá vám pomôže získať odvahu a sebadôveru pre prekonávanie životných výziev. Táto silná kombinácia esenciálnych olejov vytvára hlbokú a povzbudivú vôňu, ktorá vás posilní a podporí v ťažkých okamihoch. Cédrové drevo (Juniperus Virginiana) je prvou zložkou tejto zmesi. Jeho hrejivá a drevitá aróma prináša pocit stability a podpory. Esenciálny olej z cédrového dreva môže posilniť vašu vôľu a odhodlanie, čo je kľúčové pri čelenie výzvam. Fenikel (Foeniculum Vulgare Dulce) prináša do zmesi sladkú a aromatickú vôňu. Jeho povzbudivý účinok podporuje vnútornú silu a sebadôveru. Tento olej môže byť prospešný pri prekonávaní strachu a neistoty. Limetka (Citrus Aurantifolia) je esenciálny olej s osviežujúcou a stimulujúcou arómou. Prináša do zmesi pozitívnu a povzbudivú energiu, ktorá vám pomôže prekonať pocit únavy a vyčerpania. Muškátový oriešok (Myristica Fragrans) je známy svojimi uvoľňujúcimi vlastnosťami a schopnosťou podporiť emocionálnu pohodu. Tento esenciálny olej môže pomôcť zmierniť stres a nervozitu, čo vám umožní lepšie sa vyrovnať so strachom a neistotou. Pomaranč (Citrus Sinensis) je záverečnou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho sladká a ovocná aróma prináša radostnú a pozitívnu náladu. Tento olej môže pomôcť pri podpore sebavedomia a odvahy, čím vám umožní prekonať rôzne výzvy. Nech vás esenciálny olej "Odvaha" posilní a podporí vo vašich životných výzvach. Prineste si do svojho každodenného života dávku odvahy a sebadôvery s touto prírodnou a účinnou esenciálnou zmesou.

Kód: 8586021852795 Zmesiks
skladom

skladom

8,50 €

Popis produktu

Jedinečná zmes esenciálnych olejov, ktorá vám pomôže získať odvahu a sebadôveru pre prekonávanie životných výziev. Táto silná kombinácia esenciálnych olejov vytvára hlbokú a povzbudivú vôňu, ktorá vás posilní a podporí v ťažkých okamihoch.

Cédrové drevo (Juniperus Virginiana) je prvou zložkou tejto zmesi. Jeho hrejivá a drevitá aróma prináša pocit stability a podpory. Esenciálny olej z cédrového dreva môže posilniť vašu vôľu a odhodlanie, čo je kľúčové pri čelenie výzvam.

Fenikel (Foeniculum Vulgare Dulce) prináša do zmesi sladkú a aromatickú vôňu. Jeho povzbudivý účinok podporuje vnútornú silu a sebadôveru. Tento olej môže byť prospešný pri prekonávaní strachu a neistoty.

Limetka (Citrus Aurantifolia) je esenciálny olej s osviežujúcou a stimulujúcou arómou. Prináša do zmesi pozitívnu a povzbudivú energiu, ktorá vám pomôže prekonať pocit únavy a vyčerpania.

Muškátový oriešok (Myristica Fragrans) je známy svojimi uvoľňujúcimi vlastnosťami a schopnosťou podporiť emocionálnu pohodu. Tento esenciálny olej môže pomôcť zmierniť stres a nervozitu, čo vám umožní lepšie sa vyrovnať so strachom a neistotou.

Pomaranč (Citrus Sinensis) je záverečnou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho sladká a ovocná aróma prináša radostnú a pozitívnu náladu. Tento olej môže pomôcť pri podpore sebavedomia a odvahy, čím vám umožní prekonať rôzne výzvy.


Nech vás esenciálny olej "Odvaha" posilní a podporí vo vašich životných výzvach. Prineste si do svojho každodenného života dávku odvahy a sebadôvery s touto prírodnou a účinnou esenciálnou zmesou.Spôsob použitia

Aby ste čo najlepšie využili tento esenciálny olej "Odvaha," odporúčame ho aplikovať vo vôňovej lampičke, difuzéri alebo ho pridávať do kúpeľa. Môžete tiež kvapku oleja aplikovať na vnútornú stranu zápästia a jemne ho vmasírovať. Pri aplikácii však dbajte na to, že esenciálne oleje sú koncentrované a odporúčame dodržiavať stanovené dávkovanie.


Zloženie

Juniperus Virginiana, Foeniculum Vulgare Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Myristica Fragrans, Citrus Sinensis Peel Oil.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Juniperus Virginiana, Foeniculum Vulgare Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Myristica Fragrans, Citrus Sinensis Peel Oil.


Spôsob použitia

Aby ste čo najlepšie využili tento esenciálny olej "Odvaha," odporúčame ho aplikovať vo vôňovej lampičke, difuzéri alebo ho pridávať do kúpeľa. Môžete tiež kvapku oleja aplikovať na vnútornú stranu zápästia a jemne ho vmasírovať. Pri aplikácii však dbajte na to, že esenciálne oleje sú koncentrované a odporúčame dodržiavať stanovené dávkovanie.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Citral
Citral je bezfarebný alebo bledý terpenoid so silnou sviežou vôňou citrónovej kôry. Prirodzene sa vyskytuje najmä éterických olejoch z citrusov a citrónovej trávy.
Eugenol
Eugenol je prírodný fenylpropén, bezfarebná až bledožltá aromatická olejovitá kvapalina, ktorá sa vyskytuje v niektorých éterických olejoch. Má príjemnú, korenistú vôňu po klinčeku. Má výrazné antiseptické a analgetické účinky.
Geraniol
Geraniol je prírodná bezfarebná látka, ktorá sa vyskytuje v širokom spektre éterických olejov. Má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je podobná vôni ruže.
Isoeugenol
Bezfarebná olejovitá kvapalina. Je prirodzene sa vyskytujúca v esenciálnych olejoch. Má špecifickú drevitú vôňu. V koncentrovanej podobe môže dráždiť pokožku.
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).