Pleťové mlieko Relaxačné - Šalvia muškátová a Levanduľa

Relaxačné mlieko na ruky a telo obohatené o esenciálne oleje z levandule a šalvie, v sebe ukrýva hydratačné oleje zo slnečnicových semien a argánu. Tento hydratačný produkt pozitívne ovplyvňuje vzhľad pokožky, poskytuje jej omladzujúce a vyhladzujúce účinky. Pomáha minimalizovať viditeľné známky starnutia a zvyšuje pevnosť a elasticitu pokožky. Navyše má protizápalové vlastnosti a zmierňuje svrbenie. Je tiež efektívny v redukcii celulitídy a strií.

Kód: 8586021853273 Pleťové mlieka

Objem: 250 ml


ks
skladom

skladom

12,50 €

Popis produktu

Relaxačné mlieko na ruky a telo obohatené o esenciálne oleje z levandule a šalvie, v sebe ukrýva hydratačné oleje zo slnečnicových semien a argánu.

Tento hydratačný produkt pozitívne ovplyvňuje vzhľad pokožky, poskytuje jej omladzujúce a vyhladzujúce účinky. Pomáha minimalizovať viditeľné známky starnutia a zvyšuje pevnosť a elasticitu pokožky. Navyše má protizápalové vlastnosti a zmierňuje svrbenie. Je tiež efektívny v redukcii celulitídy a strií.


Spôsob použitia

Nanášajte denne na čistú pleť pre okamžitú hydratáciu. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, vyhľadajte lekársku pomoc.


Zloženie

Voda, Olej zo slnečnicových semien (Helianthus Annus Sunflower), Polysorbate 20, Arganový olej (Argania Spinosa Kernel Oil), Cetearyl alkohol, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Šalvia muškátová esenciálny olej, Lavandula Angustifolia Oil, Carbomer, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Linalool, Limonene, Geraniol.


Krajina pôvodu

Anglicko.Výrobca
AWM, ltd
INGREDIENTS

Water, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Polysorbate 20, Argania Spinosa Kernel Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Salvia Sclarea Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Carbomer, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Linalool, Limonene, Geraniol.


Spôsob použitia

Nanášajte denne na čistú pleť pre okamžitú hydratáciu. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, vyhľadajte lekársku pomoc.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.