Pleťové Mlieko vyživujúce - Mandarinka, Ylang a Pačuli

Vyživujúce aromaterapeutické mlieko na ruky a telo s esenciálnymi olejmi z mandarínky, ylang-ylang a pačuli obsahuje hydratačné základové oleje slnečnice a olív. Ideálne pre problematickú a zrelú pleť. Podporuje regeneráciu a hojenie rán. Môže sa použiť na boj proti jazvám a striám. Dodáva pokožke lesk, vitalitu, hĺbkovo ju vyživuje, zjemňuje a upokojuje začervenanie.

Kód: 8586021853327 Pleťové mlieka

Objem: 250 ml


ks
skladom

skladom

12,50 €

Popis produktu

Vyživujúce aromaterapeutické mlieko na ruky a telo s esenciálnymi olejmi z mandarínky, ylang-ylang a pačuli obsahuje hydratačné základové oleje slnečnice a olív.

Ideálne pre problematickú a zrelú pleť. Podporuje regeneráciu a hojenie rán. Môže sa použiť na boj proti jazvám a striám. Dodáva pokožke lesk, vitalitu, hĺbkovo ju vyživuje, zjemňuje a upokojuje začervenanie.


Spôsob použitia

Nanášajte denne na čistú pleť pre okamžitú hydratáciu. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, vyhľadajte lekársku pomoc.


Zloženie

Voda, Olej zo slnečnicových semien (Helianthus Annus Sunflower), Polysorbate 20, Olivový olej (Olea Europaea (Olive) Fruit Oil), Cetearyl alkohol, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Citrus Reticulata Peel Oil, Ylang Ylang esenciálny olej, Pačuli esenciálny olej, Carbomer, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Limonene, Kyselina benzoová, Kyselina salicylová, Linalool, Farnesol, Geraniol.


Krajina pôvodu

Anglicko.Výrobca
AWM, ltd
INGREDIENTS

Water, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Polysorbate 20, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Citrus Reticulata Peel Oil, Cananga Odorata Oil, Pogostemon Cablin Oil, Carbomer, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Limonene, Benzoic Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Farnesol, Geraniol.


Spôsob použitia

Nanášajte denne na čistú pleť pre okamžitú hydratáciu. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, vyhľadajte lekársku pomoc.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.