Prírodný repelent = Ozajstný pokoj v prírode

  • 22.10.2018

Kým hmyz má v kolobehu prírody svoje nezameniteľné miesto, niekedy nám môže poriadne liezť na nervy. Ako už býva skutočnosťou, až priveľmi často nám okrem nervových kolapsov dokáže spôsobiť nemalé zdravotné problémy.


PLNÝ VAK REPELENTU

Napríklad taká citrónová tráva je v podobe esenciálneho oleja tak skladná, že do 10 ml fľaštičky sa zmestí kompletná vonná zložka z viac ako 150 gramov vysušených listov. V praxi to znamená, že pokiaľ len jedno steblo trávy dokázalo odplašiť niekoľko komárov, mravcov a množstvo iného tvorstva, fľaštička voňavej esencie by vám vystačila na celú sezónu stanovačiek. Hlavnou repelentnou zložkou silice citrónovej trávy sú terpény geraniol a citronelal, ktoré podľa nás a množstva odborných i experimentálnych štúdií účinne odpudzujú komáre. Veľmi jednoduchú aplikáciu dosiahnete, ak si túto osviežujúcu voňavú esenciu zmiešate s vodou do rozprašovača a budete sa ňou počas pobytu pri vode chrániť hoci len malým streknutím na pokožku. Proti komárom sú okrem iného účinné aj esenciálne oleje z citrónu, mäty,  či eukalyptu.

Spomedzi všetkých účinných olejov a ich terpénov sú pri odpudzovaní hmyzu všeobecne najúčinnejšie práve terpény geraniol, citronelal a linalool. Ak hľadáte spoľahlivý prírodný repelent, ktorý obsahuje všetky tieto účinné zložky, nájdete ich aj v našom prírodnom repelente, ktorý všetky tieto pre nás vysoko príťažlivé a naopak pre hmyz vysoko odpudzujúce látky uzatvára v jojobovom oleji. Ten vďaka svojmu zloženiu, veľmi pripomínajúcemu prirodzené prostredie kože, príjemne pôsobí na pokožku nielen u dospelých, ale aj u najmenších detí. Prírodný repelent Ťuli a Ťuli je tak tým najlepším spoločníkom na cesty okolo sveta, ale aj na výlety k našim jazerám či priehradám. Všetky ingrediencie pochádzajú zo starostlivo vyberaných surovín prvotriednej kvality a pokiaľ je to možné, získavame ich z krajín proveniencie, čiže priamo z miest, odkiaľ skutočne pochádzajú.


PRE VŠETKY CÍTIACE BYTOSTI

Na čo sme však skutočne hrdí a považujeme to za jeden z najdôležitejších aspektov výroby prírodnej kozmetiky všeobecne, všetky naše repelentné prípravky namiesto zabíjania hmyz odpudzujú, a preto sú vhodné pre milovníkov všetkých cítiacich bytostí. Ich nádherné vône vám vďaka tomu môžu dopomôcť k ničím nerušeným meditáciách či už v prírode alebo vo svätyniach kdekoľvek na svete.

Zdieľať

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.