PV Kefa na zeleninu a riad s madlom

Umývanie riadu nikdy nebolo jednoduchšie. Používaním kefy na umývanie riadu zamedzíte tomu aby citlivá pokožka rúk prichádzala do kontaktu s čistiacim prostriedkom či horúcou vodou. Rúčka tejto kefy je vyrobená z bukového dreva a zaručuje maximálnu pevnosť, hlavica s rastlinnými tampico vláknami zasa precíznosť a účinnosť pri umývaní riadu. Použiť ju môžete aj na čistenie zeleniny, ktorú dokonale zbaví chemikálii a nečistôt. Je vyrobená šetrne k životnému prostrediu, hlavicu po opotrebovaní štetín (⌀ 40 mm) je možné vymeniť za novú a použitú skompostovať. Ošetrenie: Pred prvým použitím odporúčame natrieť drevenú časť kefy stolovým olejom a to zopakovať raz za čas. Zabezpečí sa tým dlhšia trvácnosť kefy. Kefu je vhodné odkladať štetinami nadol, aby voda po nich stiekla a drevo nečernelo, taktiež ju odporúčame nenechávať dlhý čas ponorenú vo vode aby sa zabránilo prasknutiu dreva. Touto starostlivosťou bude kefa na umývanie riadu s madlom súčasťou Vašej kuchyne niekoľko mesiacov.

Kód: 032049 Kefy na čistenieks
skladom

skladom

2,50 €

Popis produktu

Umývanie riadu nikdy nebolo jednoduchšie. Používaním kefy na umývanie riadu zamedzíte tomu aby citlivá pokožka rúk prichádzala do kontaktu s čistiacim prostriedkom či horúcou vodou.

Rúčka tejto kefy je vyrobená z bukového dreva a zaručuje maximálnu pevnosť, hlavica s rastlinnými tampico vláknami zasa precíznosť a účinnosť pri umývaní riadu. Použiť ju môžete aj na čistenie zeleniny, ktorú dokonale zbaví chemikálii a nečistôt.

Je vyrobená šetrne k životnému prostrediu, hlavicu po opotrebovaní štetín (⌀ 40 mm) je možné vymeniť za novú a použitú skompostovať.

Ošetrenie: Pred prvým použitím odporúčame natrieť drevenú časť kefy stolovým olejom a to zopakovať raz za čas. Zabezpečí sa tým dlhšia trvácnosť kefy. Kefu je vhodné odkladať štetinami nadol, aby voda po nich stiekla a drevo nečernelo, taktiež ju odporúčame nenechávať dlhý čas ponorenú vo vode aby sa zabránilo prasknutiu dreva. Touto starostlivosťou bude kefa na umývanie riadu s madlom súčasťou Vašej kuchyne niekoľko mesiacov.Spôsob použitia

Na umývanie riadu ale aj zeleniny.


Krajina pôvodu

Nemecko.Výrobca
PRIJEMNE-VECI
Spôsob použitia

Na umývanie riadu ale aj zeleniny.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.